Şekerbank’tan 67 İlde Satılık 735 Gayrimenkul

Şekerbank 67 ilde ihtiyaç fazlası konut iş yeri ve arsalardan meydana gelen toplam 735 gayrimenkulünü satışa çıkarıyor...

12 Nisan 2016
Şekerbank’tan 67 İlde Satılık 735 Gayrimenkul

Şekerbank 67 ilde ihtiyaç fazlası konut iş yeri ve arsalardan meydana gelen toplam 735 gayrimenkulünü satışa çıkarıyor...

Şekerbank 67 ilde yer alan ihtiyaç fazlası 735 adet gayrimenkulünü satışa çıkardı. Söz konusu gayrimenkullerin ihalesi 21 Nisan 2016 Perşembe günü saat 14:00'te gerçekleşecek. İstanbul Yenibosna'daki Eskidji'de yapılacak olan ihale Eskidji'nin internet sayfası üzerinde de naklen yayınlanacak.

Konut, iş yeri ve arsalardan meydana gelen gayrimenkuller İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya gibi büyükşehirlerin yanı sıra Adana, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bilecik, Bolu, Burdur, Çanakkale, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hatay, Isparta, Iğdır, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sivas, Rize, Tekirdağ, Trabzon, Tokat, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak'ta yer alıyor.

Söz konusu gayrimenkullerin fiyatları bin TL ile 6 milyon 600 bin TL arasında değişiyor. Gayrimenkullerin en pahalısı Ankara Çankaya'da yer alan 400 metrekare büyüklüğündeki süpermarket alanı olarak belirlendi.

İhaleye katılacaklar; Eskidji’nin müzayede salonuna kuracağı standlar aracılığıyla veya Eskidji’nin Şekerbank T.A.Ş. Güneşli Şb. nezdindeki (217) 21754666 TL, TR73 0005 9021 7057 8021 7546 66 IBAN nolu hesabına her bir gayrimenkul için;

- Muhammen bedeli 100 bin TL'ye kadar olanlar için bin TL,
- Muhammen bedeli 101 bin TL ile 500 bin TL arasında olanlar için 5 bin TL,
- Muhammen bedeli 501 bin TL ile 1 milyon TL arasında olanlar için 10 bin TL,
- Muhammen bedeli 1 milyon 1 TL üzerindekiler için 50 bin TL

“Adı-Soyadı; müzayede adı ve tarihi, Katılım Teminat Bedeli” açıklaması ile nakden katılım teminatı yatırmak zorundadırlar. Katılım teminatını ödeyen ve pey vermek için işbu şartnameyi imzalayan her bir gerçek veya tüzel kişiye bir bayrak numarası verilecektir. Katılımcılar, en yüksek pey sahibi olduklarında, o lot için pey verirken kullandıkları bayrağı müzayede yetkililerine teslim edeceklerdir.

Müzayedeye katılacakların;

- Gerçek kişi olmaları halinde resimli kimlik (nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport),
- Tüzel kişilerin temsile yetkili olduklarını gösterir yetki belgesi, imza sirküleri,
- Başkası adına ihaleye katılanların noterden (gerçek veya tüzel kişiyi temsile ve ilzama yetkili olunduğuna dair ve pey verme, ihaleye katılma v.b özel yetkiyi içeren) vekaletname ibraz etmeleri gerekiyor.

İHALE ŞARTNAMESİ İÇİN TIKLAYINIZHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Sel riski yeşil çatılarla azalacak

Sel riski yeşil çatılarla azalacak

ÇATIDER Yönetim Kurulu Başkanı Adil Baştanoğlu, yeşil çatılar hakkında yaptığı açıklamada bu uygulam

21 Temmuz 2017


Hazine ve kamu taşınmazlarında kiralama şartları değişti

Hazine ve kamu taşınmazlarında kiralama şartları değişti

Maliye Bakanlığı’nın Devlete ait olan hazine ve kamu taşınmazlarının 49 yıllığına kiralamalarda yapt

21 Temmuz 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat