Selçuklu Evleri Projesinde KDV Sıfırlandı!

01 Temmuz 2015
PAYLAŞ
Selçuklu Evleri Projesinde KDV Sıfırlandı!

İstanbul'un Sultanbeyli bölgesinde inşa edilen Selçuklu Evleri projesinde KDV oranı sıfırlandı.

Yapı Yatırım ve Azim Gayrimenkul ortaklığının Sultanbeyli'de yükselen Selçuklu Evleri projesinde yüzde 30 peşinatla 29 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor.

Metrekare fiyatı ortalama 2 bin 500 lira olarak belirlenen dairelere yüzde 30 peşinat, 29 aya kadar 0 faiz,0 KDV, 0 komisyonla sahip olabilirsiniz. Şirket bünyesinde sunulan cazip ödeme koşullarından faydalanabileceğiniz gibi, Selçuklu Evleri projesinde özel oranlarla, konut kredisi kullanarak da ev almak mümkün...

Selçuklu Evleri PROJE DETAYLARI

İstanbul'un Sultanbeyli bölgesinde Yapı Yatırım - Azim Gayrimenkul ortaklığı tarafından 13 bin 935 metrekarelik alanda 193 konut kapasitesi ile inşa edilen Selçuklu Evleri projesinde büyüklükleri 114 ile 171 metrekare arasında değişen 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut tipi seçenekleri sunuluyor.

SELÇUKLU EVLERİ FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN

- 3 blokta 193 daireden oluşan projede bloklar 13 katlı olarak tasarlandı.

- 28 bin 600 metrekare inşaat alanına sahip olan Selçuklu Evleri projesinin 2 bin 500 metrekare açık otopark alanı bulunuyor.

- Selçuklu mimarisinden izler taşıyan Selçuklu Evleri, TEM Sultanbeyli gişelerine 3 dakika mesafede yükseliyor.

- Kolay ulaşım imkanlarıyla dikkat çeken proje, İstanbul'un kuzeyindeki yeni havaalanına ve 3. Köprü Paşaköy gişelerine 5 dakika uzaklıkta. 

selcuklu-evleri-banner

HAZİRAN 2016'DA TESLİM

En düşük ve en yüksek konut fiyatlarının 250 bin lira ile 347 bin lira arasında değiştiği Selçuklu Evleri projesinde kiraların 800 liradan başlaması bekleniyor. Ayrıca anlaşmalı bankalardan düşük faizlerle konut kredisi kullanılabiliyor. Projede daire teslim işlemlerine Haziran 2016 tarihi itibari ile başlanması planlanıyor.


"Selçuklu Evleri Projesinde KDV Sıfırlandı!" haberine ait yorum yok

Yorum Yap