Selenium Ataköy ve Selenium Retro’da Yüzde 0,7 Faizle

11 Ağustos 2016
PAYLAŞ
Selenium Ataköy ve Selenium Retro’da Yüzde 0,7 Faizle
Aşçıoğlu İnşaat Selenium Ataköy ve Selenium Retro projelerinde 15 Eylül'e kadar sürecek bir kampanya başlattı...

Aşçıoğlu İnşaat, Emlak Konut’un başlattığı kampanyaya Selenium Ataköy ve Selenium Retro projeleriyle destek veriyor.

Aşçıoğlu’nun 15 Eylül’e kadar sürecek kampanyası kapsamında yüzde 20 peşinatla ev sahibi olunabiliyor. Kalan tutar ise yüzde 0,7 faizler 120 aya kadar taksitlendirilebiliyor.

Selenium Ataköy Eylül’de Teslim
130 milyon dolar yatırım bedeline sahip olan Selenium Ataköy projesi 3 blok halinde yükseliyor. 74 bin metrekare inşaat alanında yaşama geçirilen Selenium Ataköy projesi toplam 107 konuttan meydana geliyor.

Eylül’de teslimleri başlayacak olan Selenium Ataköy projesi alanları 89 ila 281 metrekare arasında değişen bahçe dubleksleri, loft, 1+1’den 5+1’e kadar farklı daire seçenekleri yer alıyor.Yüksek tavan ve cam kullanımı ile ferah bir yaşam alanı sunulan Selenium Ataköy projesinde cep sineması, kütüphane, toplantı odaları, cafe, çocuk oyun alanı, SPA, fitness center, squash salonu ve yüzme havuzları gibi imkanlar bulunuyor.

Selenium Retro Ataköy'de Yükseliyor
Ataköy'de yükselen Selenium Retro projesi 18 katlı 2 bloktan oluşuyor. Selenium Retro projesi daha fazla ışık ve daha fazla ferah mekan ihtiyacı doğrultusunda cumba ve balkonun yer aldığı bir konseptte inşa ediliyor.

Toplam 396 adet konuttan meydana gelen Selenium Retro projesinde alanları 68 ila 97 metrekare arasında değişen 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor.Selenium Retro Ataköy projesinde kapalı yüzme havuzu, sağlık merkezi (SPA), fitness salonu, çok amaçlı kapalı spor alanları, çocuk oyun alanları, açık yüzme havuzu, güneşlenme terasları, cafe & bistro mekânları bulunuyor.

"Selenium Ataköy ve Selenium Retro’da Yüzde 0,7 Faizle" haberine ait yorum yok

Yorum Yap