Sevgililer Günü Konut Kampanyaları

İnşaat yatırımcıları bu yılda çiftleri unutmadı. 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel düzenledikleri kampanyalarla kimi Paris’e uçurdu kimi Barcelona’ya… Kimi

08 Şubat 2016
Sevgililer Günü Konut Kampanyaları

İnşaat yatırımcıları bu yılda çiftleri unutmadı. 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel düzenledikleri kampanyalarla kimi Paris’e uçurdu kimi Barcelona’ya… Kimi fiyatı indirdi kimi ise kuru sabitleri…

Konut yatırımcıları her yıl olduğu gibi bu yılda çiftleri unutmadı. 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel düzenledikleri kampanyalarla birbirinden cazip fırsatlar sunan yatırımcıların kimi Paris’e uçuruyor kimi Barcelona’ya, kimi fiyatları indirdi kimi ise kuru sabitledi.

İşte birbirinden cazip fırsatlarla Sevgililer Günü konut kampanyaları…

BATIŞEHİR

Batışehir BARCELONA’YA GÖNDERİYOR
Ege Yapı, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel düzenlediği kampanya kapsamında 29 Şubat’a kadar Bağcılar Batışehir projesinde daire alanları Barcelona’ya gönderiliyor. Firma, 29 Şubat’a kadar geçerli olan kampanya ile Batışehir’den ev veya ticari ünite alanları Barselona’da 4 gece 5 gün unutamayacakları bir tatile gönderiyor.Kampanyadan faydalanarak Barselona’ya gitme fırsatını yakalayanlar 5 yıldızlı bir otelde konaklayıp, rehberlik ve transfer hizmetinden faydalanarak Barselona’yı panoramik bir açıdan izleyip şehir turu imkanından yararlanıyor. Seyahat kapsamında vize ücreti, sağlık seyahat sigortası ve 2 kişilik uçak bileti de Ege Yapı tarafından sağlanıyor.

ATLANTİK LİFE

Atlantik Life PARİS’E UÇURUYOR
Atlantik Life projesinde Sevgililer Günü konut kampanyaları kapsamında yüzde 14 indirim yapılıyor ve ayrıca 3 günlük Paris seyahati hediye ediliyor. Atlantik Yapı tarafından Pendik’te hayata geçirilen Atlantik Life projesinde 14 Şubat Sevgililer Günü’ne kadar daire satın alanlar yüzde 14 indirim ve 3 günlük Paris seyahati kazanıyor. Toplam 192 konuttan oluşan Atlantik Life projesinde 1+1’den 4+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. Fiyatlar ise 237 bin TL’den başlıyor.

p<a href=Ark Residence" width="605" height="280" />

PARK RESİDENCE CADDE KURU SABİTLEDİ
Birleşik Gayrimenkul PArk Residence Cadde projesinde dolar kurunu 2.75’e sabitledi. Bağdat Caddesi’nde yükselen PArk Residence Cadde projesi toplam 341 konuttan oluşuyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçeneklerinden oluşan PArk Residence Cadde fiyatları 4 bin 500 dolardan başlıyor 7 bin 500 dolara kadar yükseliyor. PArk Residence Cadde Sevgililer Günü konut kampanyası kapsamında dolar kuru 2.75 TL’ye sabitleniyor. Projede konut teslimleri hemen yapılıyor.

<a href=Kale Kent" width="755" height="672" />

Kale Kent FİYATLARI İNDİRDİ
Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S Kale ortaklığında İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü’nde hayata geçirilen Kale Kent Beylikdüzü projesinde Sevgililer Günü’ne özel düzenlenen kampanya kapsamında yüzde 14 indirim fırsatı sunuluyor. Fiyatların 280 bin TL’den başlangıç gösterdiği Kale Kent projesinde taksitler ise 1 yıl sonra ödenmeye başlıyor. İlk etap teslimleri hemen yapılan Kale Kent projesinde ikinci etap teslimlerinin ise Aralık 2016’da yapılması planlanıyor. Kale Kent projesinde 1+1’den 4+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor.

STİLL İSTANBUL

Still istanbul Diamond FAİZİ SIFIRLADI
Yeşilyurt inşaat tarafından Kurtköy’de inşa edilen Still İstanbul Diamond projesinde Sevgililer Günü konut kampanyası kapsamında 60 ay 0 faizle konut sahibi olma fırsatı sunuluyor. Şubat ayı boyunca geçerli olacak olan kampanya kapsamında Still İstanbul Diamond projesinden daire alanlar 60 ay vade farksız taksitle konut sahibi olabilecek. Projede ayrıca peşin ödemelerde yüzde 12 indirim yapılıyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinin yer aldığı Still İstanbul Diamond fiyatları 302 bin TL’den başlıyor.

HABER: Şengül KIRMIIZTAŞHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Seyrantepe'de yükselen Skyland İstanbul projesinde yılbaşına özel kampanyaya başladı...

20 Aralık 2016


Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Yapı, Boğaziçi Evleri projesinden yazlık sahibi olmak isteyenlere yılbaşına özel 7 farklı ödem

19 Aralık 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.