Seyrantepe Alibeyköy Metro Hattı İçin Düğmeye Basıldı

İBB, 6 kilometrelik Seyrantepe Alibeyköy metro hattı için çalışmalara başladı...

05 Mayıs 2016
Seyrantepe Alibeyköy Metro Hattı İçin Düğmeye Basıldı İBB, 6 kilometrelik Seyrantepe Alibeyköy metro hattı için çalışmalara başladı...

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, yeni bir metro hattı için düğmeye bastı. Seyrantepe Alibeyköy Cep Otogarı metro hattının proje çizimi için yeterli tecrübeye sahip adayları teklif vermek üzere davet ediyor.

Seyrantepe Alibeyköy Cep Otogarı metro hattı uygulamaya esas kesin proje hizmetleri işi danışmanlık hizmeti işi için, yeterli tecrübeye sahip adaylar teklif vermek üzere ön yeterlik başvurusuna davet ediliyor.

23 Mayıs 2016 tarihi saat 09:30'a kadar adaylar ön yeterlilik tekliflerini sunacaklar. Seyrantepe Alibeyköy Metro Hattı uygulamaya esas kesin proje hizmetleri işi ön yeterlik değerlendirmesi sonucu yeterliği tespit edilenler arasında ihale edilecek.

İHALE İLANI İÇİN TIKLAYINIZ

6 kilometre uzunluğa sahip olan Seyrantepe Alibeyköy metro hattı, Seyrantepe'den başlayarak Kağıthane'den geçecek ve Alibeyköy Cep Otogarı'nda sona erecek.

SEYRANTEPE ALİBEYKÖY ARASI 9 DAKİKA
Seyrantepe ile Alibeyköy arasındaki yolculuk süresini 9 dakikaya düşürecek olan Seyrantepe Alibeyköy metro hattının 2019 yılı sonrasında hizmete açılması planlanıyor. Hat tamamlandığında Eminönü Alibeyköy tramvay hattı ve Yenikapı Hacıosman metro hattı ile entegre olacak.

Haber: Maide KARADAĞ


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.