Seyrantepe Hastanesi Bugün İhaleye Çıkıyor

İstanbul Sarıyer'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

14 Nisan 2016
Seyrantepe Hastanesi Bugün İhaleye Çıkıyor

Yüklenici firma GG İnşaat’ın yaşadığı ekonomik sıkıntılardan dolayı yapımı yarıda kalan Seyrantepe 600 yataklı hastane bugün tekrar ihaleye çıkıyor...

2010’da yapımına başlanan ve bu yıl hizmete açılması planlanan Seyrantepe 600 yataklı devlet hastanesi projesi yüklenici GG İnşaat’ın yaşadığı ekonomik dar boğazdan dolayı yarıda kalmıştı.

Bu yıl tamamlanması planlanan 600 yataklı Seyrantepe hastanesi bugün tekrar ihaleye çıkıyor.

Seyrantepe hastanesi ne zaman açılacak merak konusu. Seyrantepe hastanesi projesinin sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 10 gün içinde yer teslimi yapılarak işe başlanması planlanıyor. Projenin yer tesliminden itibaren 500 gün içinde tamamlanması hedefleniyor.

Seyrantepe'de Türk Telekom Arena Stadı'nın yanı başında yükselen Toki Seyrantepe 600 yataklı hastane ihalesi bugün saat 15:00’da Toki İstanbul hizmet binasında yapılacak.

İhaleye katılmak isteyenlerin tekliflerini en geç ihale saatine kadar elden ya da iadeli taahhütlü posta ile ulaştırması gerekiyor.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.