Seyrantepe Mahalle Kompleksi Start Aldı!

08 Ekim 2015
PAYLAŞ
Seyrantepe Mahalle Kompleksi Start Aldı!

Kağıthanelilere 11 farklı alanda hizmet verecek olan Seyrantepe Mahalle Kompleksi'nin temeli Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç tarafından atıldı...

Kağıthane Belediyesi, içinde 11 farklı hizmetin yer alacağı mahalle kompleksinin temelini Seyrantepe’de attı. Toplam inşaat alanı 6 bin metrekare olan projenin bitiminde, aynı alanda birçok birimin bir arada yer alması planlıyor.

Törende konuşan Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, Ekim Ayı içerisinde 8 açılış ve 2 temel atma töreni gerçekleştireceklerini belirterek, ‘’Ülkemizdeki güç ve istikrar ortamının yansımalarını Kağıthane’de rahatlıkla gözlemliyoruz. Sadece Seyrantepe’de bile 600 yataklı mega hastane, metro istasyonları ve Türk Telekom Arena Stadyumu gibi devasa yatırımları buna örnek vermek mümkün. Tüm İstanbul, tüm ülke yeniliğe kapı açtı. Yeni Türkiye’nin yakalamış olduğu bu yatırım atağı inanıyorum ki desteklerinizle kesintisiz devam edecektir’’ dedi.

Temel atma töreninde buton tuşuna Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç; siyasiler ve vatandaşlarla birlikte bastı. Törende çocuklara pamuk şekeri ve patlamış mısır ikram edildi.
Otopark, 240 kişilik sinema ve konferans salonu, gençlik merkezi, 150 metre kare bahçesi, 112 acil birimi, muhtarlık, İSMEK, fitness salonu, 750 metre kare yeşil alanı, çocuk parkı ve seyir terasıyla Seyrantepe Mahalle Kompleksi bölgede yaşayan vatandaşların günlük yaşantılarına büyük kolaylık sağlayacak. İHA


"Seyrantepe Mahalle Kompleksi Start Aldı!" haberine ait yorum yok

Yorum Yap