Sinpaş GYO Anneler Günü Kampanyası

Ankara Yenimahalle'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

07 Mayıs 2015
Sinpaş GYO Anneler Günü Kampanyası

Emlak ve gayrimenkul sektörünün öncü firmalarından Sinpaş GYO Anneler Günü'ne özel kampanya başlattı.

40 yılı aşkın deneyimi ve uzmanlığıyla gayrimenkul sektöründe liderliği üstlenen Sinpaş GYO, Anneler Günü’ne özel kampanya düzenledi. Sinpaş GYO’nun İstanbul, Ankara ve Bursa’daki projelerinde geçerli olacak kampanya kapsamında, 15 bin liralık indirim fırsatının yanı sıra uygun ödeme seçenekleri de sunuluyor.

Sadece 9-10 Mayıs tarihlerine özel indirim avantajı, Aydos Country, İstanbul Sarayları, Bursa Modern, İncek Blue, İncek Green gibi birbirinden özel markalı konut projelerinin tümünde geçerli olacak.

Sinpaş GYO'nun satışı devam belli başlı projeleri ise şunlar:

SİNPAŞ İNCEK GREEN

Ankara’nın Yenimahalle bölgesinde Sinpaş GYO güvencesi ile inşa edilen Sinpaş İncek Green projesinde toplam 140 konut yer alıyor. 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut tipi seçeneklerinin yer aldığı projede daire büyüklükleri 64 ile 113 metrekare arasında değişiyor.

Sinpaş İncek Green PROJE DETAYLARI

- Gayrimenkul sektörünün önde gelen firmalarından Sinpaş GYO tarafından inşa edilen İncek Green projesi Bahçeşehir Koleji’nin hemen yanında inşa ediliyor.

- İncek Green projesinde yeşil alanlara oldukça geniş bir alan ayrılmış.

- İncek Green projesi yaşamın başladığı İncek Life’ın hemen yanındaki parselde yükseliyor.

- İncek Green’de manzaranızı kendiniz seçeceksiniz.

- Projede geniş balkonlu ve kış bahçeli evler, kendine ait bahçeli, müstakil villalar, az katlı evler ve şehri tepeden seyreden manzaralı bloklar yer alıyor.

Sinpaş İncek Green Fiyat Listesi" href="https://www.yeniemlak.com/fiyat-listesi/sinpas-incek-green-fiyat-listesi" target="_blank">Sinpaş İncek Green Fiyat Listesi için tıklayın

SİNPAŞ Bursa Modern

Bursa’nın Demirtaş bölgesinde Sinpaş GYO tarafından 232 bin metrekarelik alanda 2788 konut olarak inşa edilen Sinpaş Bursa Modern projesinde büyüklükleri 65 ile 586 metrekare arasınd değişen 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon, 5 oda 1 salon ve 5 oda 2 salon konut tipi seçenkleri mevcut.

SİNPAŞ Bursa Modern PROJE DETAYLARI

- Ana teması su olan Sinpaş Bursa Modern projesi Sinpaş GYO imzası taşıyor.

- 2007 yılının Haziran ayında yapımına başlanan Bursa Modern projesinde 26 bin metrekare gölet bulunuyor.

- Sinpaş Bursa Modern projesinde Marin Residence, Saray Bahçe Konakları, Kristal Kule, Park Konakları, Gökkule, Kemer Residence, Asmalı Yalı, Yalı Köşkleri Evleri adları verilen farklı konut tipleri bulunuyor.

- Bursa’nın en büyük konut projesi olan Sinpaş Bursa Modern projesinin yüzde 70′i suya ayrıldı.

- Osmanlı’nın geleneksel yapısıyla, günümüzün modernizmini bir arada yorumlayan Sinpaş Bursa Modern projesinin son etabı Cevizli’de inşaat çalışmaları devam ediyor.

Bursa Modern Fiyat Listesi" href="https://www.yeniemlak.com/fiyat-listesi/sinpas-bursa-modern-fiyat-listesi" target="_blank">Sinpaş Bursa Modern Fiyat Listesi için tıklayın

Bosphorus City

İstanbul’un Küçükçekmece bölgesinde Sinpaş GYO tarafından 246 dönümlük dev arazide inşa edilen Bosphorus City projesinde toplam 2 bin 796 konut yer alıyor. 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 2 salon konut tipi seçeneklerinin sunulduğu Bosphorus City projesinde daire büyüklükleri 68 ile 645 metrekare arasında değişiyor.

Bosphorus City PROJE DETAYLARI

- MIPIM Ödülleri’nde, Türkiye’nin ilk temalı konut projesi olan Bosphorus City, bu yıl onur konuğu olan Türkiye’nin en iyi projesi seçildi.

- Bosphorus City projesinde Yedikule Kuleleri, Yalılar, Yalı Apartmanları, Saraybahçe Evleri, Ortaköy Arena Residences, Erguvan Evleri, Göl Kule Residences adı verilen konut seçenekleri bulunuyor.

- İstanbul Boğazı’ndan esinlenerek tasarlanan Bosphorus City projesinde yaşam bir süredir devam ediyor.

- Yatırım ve oturum için avantajlı olan projenin sosyal donatıları da oldukça zengin.

Bosphorus City Fiyat Listesi" href="https://www.yeniemlak.com/fiyat-listesi/bosphorus-city-fiyat-listesi" target="_blank">Bosphrous City Fiyat Listesi için tıklayın

İNCEK LIFE

Ankara’nın Yenimahalle bölgesinde Sinpaş GYO tarafından 150 bin metrekarelik dev bir alanda hayata geçirilen İncek Life projesinde toplam 428 daire bulunuyor. 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut tipi seçeneklerine yer verilen projede daire büyüklükleri ise 75 ile 451 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

İNCEK LIFE PROJE DETAYLARI

- Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından yapılan İncek Life projesinde 38′i villa olmak üzere toplam 548 konut yer alıyor.

- 84 bin metrekaresi yeşil alanlara ayrılan projede 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon daireler tükendi.

- İncek Life projesi satışa çıktığı günden teslime kadar yüzde 20′nin üzerinde prim yaptı. Ankara İncek bölgesindeki en kapsamlı ve büyük projelerden biri olan İncek Life projesinin oturuma hazır durumda olması yatırımcı ve oturum amaçlı ev arayanlar için oldukça ideal.

İncek Life Fiyat Listesi için tıklayın

FİRMA HAKKINDA :

SİNPAŞ GYO

Sinpaş Grubu, 40 yıllık deneyimi ile gayrimenkul sektöründe lokomotif inşaat firmalarından biri olmuştur.

2006 yılı sonunda aldığı yeniden yapılanma kararıyla Sinpaş Grubu, konut projeleri alanındaki çalışmalarını Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (Sinpaş GYO) adı altında sürdürmeye başlamıştır. Bugün Sinpaş GYO’nun yer aldığı tüm faaliyetlerde 40 yıllık deneyimin farkını sektördeki rakiplerine fark ettirebilmiş, %49 halka açıklık oranı ile Borsa İstanbul’da işlem gören Sinpaş GYO, çizdiği istikrarlı grafiği ile yatırımcılara kazandırmaya devam etmektedir. Şirket sermayesini temsil eden hisselerin yaklaşık yüzde 37’si piyasada fiilen dolaşımdadır. Finansal yapısı ve sürdürülebilir stratejileriyle sektördeki belirsizliklerden etkilenmeden büyümeye devam eden şirketin aktif büyüklüğü 31.12.2013 tarihi itibarı ile 2 milyar 303 milyon liraya ulaşmıştır.

Sinpaş GYO firmasını yakından incelemek için tıklayınHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Seyrantepe'de yükselen Skyland İstanbul projesinde yılbaşına özel kampanyaya başladı...

20 Aralık 2016


Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Yapı, Boğaziçi Evleri projesinden yazlık sahibi olmak isteyenlere yılbaşına özel 7 farklı ödem

19 Aralık 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat