Sinpaş Liva’da Avantajlı Fiyatlar İçin Son Gün 31 Aralık

24 Aralık 2015
PAYLAŞ
Sinpaş Liva’da Avantajlı Fiyatlar İçin Son Gün 31 Aralık

Sinpaş Liva'da avantajlı fiyatlarla beraber peşinde yüzde 20 indirim, aynı zamanda firma bünyesinde 48 ay vade imkanı sunuluyor...

İstanbul Anadolu yakasında Sultanbeyli'de hayata geçirilen Liva projesi Sinpaş Yapı imzası taşıyor. Yılın son kampanyasını yapan Sinpaş Yapı, Liva projesinde avantajlı fiyatlar sunuyor.

52 bin metrekare alan üzerinde yaşama geçirilen Liva projesi Liva İstanbul ve Liva Turkuaz olarak iki etaptan meydana geliyor. Toplam 875 adet konuttan meydana gelen Sinpaş Liva projesinde 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri sunuluyor. Yılın son kampanyasında 2+1 ve 3+1 daireler avantajlı fiyatlarla satışa sunulurken, peşin ödemelerde yüzde 20 indirim sağlanıyor.

Teslimlerin hemen gerçekleştiği Sinpaş Liva projesinde 2+1 daireler 426 bin 560 TL'den, 3+1 daireler ise 496 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Firma bünyesinde 48 aya kadar vadelendirme imkanı sunulan Sinpaş Liva'da kampanya için son gün 31 Aralık.

Sinpaş Liva projesinde kapalı yüzme havuzları, yürüyüş ve koşu parkurları, tenis kortu, streetball alanı, fitness center, sauna, Türk hamamı, çocuk oyun alanları, otopark ve güvenlik gibi sosyal olanaklar sunuluyor.

Sinpaş Liva projesi Sultanbeyli 5M Migros'a 1 kilometre, Ataşehir'e ise 10 dakika mesafede konumlanıyor. Projenin hemen önünde yer alan İETT durağı, 2 hat üzerinden Kartal metrosu ve Ümraniye'ye kolay ulaşım avantajı sağlıyor.

Sinpaş Liva İletişim
Telefon : 444 1974


"Sinpaş Liva’da Avantajlı Fiyatlar İçin Son Gün 31 Aralık" haberine ait yorum yok

Yorum Yap