Soyak Konforia’da Bayram Kampanyası

07 Temmuz 2016
PAYLAŞ
Soyak Konforia’da Bayram Kampanyası
Bahçeşehir'de yükselen Soyak Konforia projesinde daire alanlara bayrama özel hediye 15 bin TL'ye kadar hediye çeki veriliyor...

Soyak tarafından hayata geçirilen 5 bin konutluk projenin ilk etabı Soyak Konforia’da bayrama özel kampanya başlatıldı. Bahçeşehir’de yükselen Soyak Konforia projesi 271 konuttan meydana geliyor.

Soyak Konforia projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor. Pazar gününe kadar sürecek olan kampanya kapsamında projeden 2+1 daire alanlara 10 bin TL değerinde ve 3+1 daire alanlara 15 bin TL değerinde elektronik hediye çeki veriliyor.

Yüzde 1 KDV avantajına sahip olan Soyak Konforia projesinde yüzde 10 peşin indirimi ya da 0 faizle Soyak bünyesinden vadelendirme imkanı bulunuyor. Ayrıca banka kredisi ile 120 aya kadar taksitlendirilebiliyor.

Soyak Konforia Fiyatları
2+1 daireler 314 bin TL’den
3+1 daireler 374 bin TL’den başlıyor.

3. havalimanı ve 3. Köprü bağlantı yolları üzerinde yer alan Soyak Konforia projesinin 2017 yılının Eylül ayında teslim edilmesi planlanıyor. LEED Yeşil Bina Sertifikası’na uygun kriterlerde inşa edilen projede geniş sosyal donatı alanları yer alıyor.


"Soyak Konforia’da Bayram Kampanyası" haberine ait yorum yok

Yorum Yap