• Kampanyalar
  • Sur Yapı Gölbahçe Evleri ve Sur Yapı İlkbahar’da Yüzde 1 Peşinatla

Sur Yapı Gölbahçe Evleri ve Sur Yapı İlkbahar’da Yüzde 1 Peşinatla

Sur Yapı Sultanbeyli'de yer alan 2 projesinde yeni bir kampanyaya start verdi. Yüzde 1 peşinatla ev sahibi yapan kampanya 31 Mayıs'a kadar devam edecek...

13 Mayıs 2016
Sur Yapı Gölbahçe Evleri ve Sur Yapı İlkbahar’da Yüzde 1 Peşinatla Sur Yapı Sultanbeyli'de yer alan 2 projesinde yeni bir kampanyaya start verdi. Yüzde 1 peşinatla ev sahibi yapan kampanya 31 Mayıs'a kadar devam edecek...

Sur Yapı Mayıs ayının sonuna kadar yen bir kampanyaya start verdi. Sur Yapı Gölbahçe Evleri ve Sur Yapı İlkbahar projesinin yeni etabını kapsayan kampanyada yüzde 1 peşinatın yanı sıra yüzde 0,69 faizle 120 ay taksit imkanı sunuluyor.

Sur Yapı Gölbahçe Evleri METRO DURAĞINA KOMŞU

İstanbul Sultanbeyli'de yer alan Sur Yapı Gölbahçe Evleri projesi 21 bin metrekare alan üzerinde 6 blok halinde yükseliyor. Toplam 227 konuttan meydana gelen proje 2+1, 3+1, 4+1, bahçe katı, teraslı ve dubleks daire tiplerinde dizayn edildi.

Teslimlerin Eylül 2018'de yapılması planlanan Sur Yapı Gölbahçe Evleri Sultanbeyli Devlet Hastanesi'ne ve metro durağına komşu, Ataşehir'e 10 dakika mesafede konumlanıyor.

İLKBAHAR’DA TESLİMLER MAYIS 2018’TE

Sultanbeyli'de yaşama geçirilen İlkbahar projesi 2 etaptan meydana geliyor. 10 blok halinde yükselen projenin yeni etabında satışlar sürüyor.

Dairelerin 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde dizayn edildiği Sur Yapı İlkbahar 2. etap projesinin 2018 yılının Mayıs ayında teslim edildimesi planlanıyor.

Sultanbeyli Devlet Hastanesi'ne, yeni üniversite alanına ve 3. Köprü bağlantı yolunan yakın mesafede konumlanan projede gül ve lavanta bahçeleri, meyve ağaçları, yüzme havuzları, sauna, fitnes salonu, çocuk oyun alanları gibi sosyal olanaklar yer alıyor.
HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Seyrantepe'de yükselen Skyland İstanbul projesinde yılbaşına özel kampanyaya başladı...

20 Aralık 2016


Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Yapı, Boğaziçi Evleri projesinden yazlık sahibi olmak isteyenlere yılbaşına özel 7 farklı ödem

19 Aralık 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.