Sur Yapı İlkbahar ve Sur Yapı Gölbahçe’de 120 Ay Vadeyle

24 Ağustos 2016
PAYLAŞ
Sur Yapı İlkbahar ve Sur Yapı Gölbahçe’de 120 Ay Vadeyle
Sur Yapı'nın 3. Köprü'ye yakın 2 projesinde kampanya sürüyor. Projelerden düşük faiz oranları ve uzun vadelerle ev sahibi olunabiliyor...

Sur Yapı tarafından hayata geçirilen Sur Yapı İlkbahar projesi ve Sur Yapı Gölbahçe Evleri projesinde kampanya sürüyor.

İstanbul Anadolu yakasında Sultanbeyli’de 3. Köprü’ye yakın mesafede konumlanan projelerden 0,42 faizle 60 ay, 0,70 faizle 120 ay taksitle ev sahibi olunabiliyor.

Sur Yapı İlkbahar
Sultanbeyli’de yükselen Sur Yapı İlkbahar projesi 2 etaptan oluşuyor. 10 blok halinde yükselen Sur Yapı İlkbahar projesi toplam 456 adet konuttan meydana geliyor.Sur Yapı İlkbahar projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor. Projede yüzme havuzları, fitness salonları, sauna, çocuk oyun alanları, göletler, pergola altı dinlenme alanları, çınar altı dinlenme bölümleri, su kenarı yürüyüş yolları, kafe alanları bulunuyor.

Proje kuzey ormanlarına, Paşaköy gişelerine, 26 Ağutos’ta açılacak Yavuz Sultan Selim Köprüsüne ve TEM otoyoluna yakın mesafede konumlanıyor. Projeye komşu konumda 100 dönümlük arazide yeni bir üniversite inşa edillirken, yakın zamanda faaliyete geçecek olan 400 yataklı Sultanbeyli Devlet Hastanesi de 200 metre mesafede yer alıyor.

Gölbahçe Evleri
21 bin metrekare alan üzerinde yaşama geçirilen Sur Yapı Gölbahçe Evleri projesi 6 blok halinde yükseliyor. Toplam 227 adet konuttan meydana gelen projede bir de 7 bin metrekarelik göl ve bahçe alanı bulunuyor.

Gölbahçe Evleri’nde denge oyunları, ağaç evler, korsan gemisi, Kızılderili evleri, büyük zemin oyunları, oyuncak helikopter ve tren, trambolin, masa tenisi, duvar tenisi, kaykay pisti, pergola alanları, basketbol ve voleybol sahası, dart alanları, mini futbol sahası, koşu pistine, yüzme havuzu, sauna, bisiklet ve yürüyüş yolları gibi imkanlar yer alıyor.Ataşehir’ 10 dakika mesafede konumlanan Gölbahçe Evleri projesi Paşaköy gişeleri, Kuzey ormanları, TEM otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu’nun yanıbaşında yükseliyor.

"Sur Yapı İlkbahar ve Sur Yapı Gölbahçe’de 120 Ay Vadeyle" haberine ait yorum yok

Yorum Yap