• Kampanyalar
  • Sur Yapı’da Yüzde 15’lik Konut Desteği Başladı

Sur Yapı’da Yüzde 15’lik Konut Desteği Başladı

Devletin yüzde 15'lik konut desteği sağlayacağı açıklandıktan sonra Sur Yapı da buna benzer bir kampanya düzenlemeye karar verdi.

05 Haziran 2015
Sur Yapı’da Yüzde 15’lik Konut Desteği Başladı

Devletin yüzde 15'lik konut desteği sağlayacağı açıklandıktan sonra Sur Yapı da buna benzer bir kampanya düzenlemeye karar verdi.

Sur Yapı, peşinat dileyenleri ev sahibi yapıyor. İdilia ve Vitrin projelerinde geçerli olacak kampanya kapsamında Sur Yapı, müşterilerine ödediği peşinat tutarına yüzde 15 indirim desteği sağlıyor.

Kampanya ile ilgili Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas; “Kendi evinin sahibi olmak isteyenlere Sur Yapı olarak birbirinden avantajlı fırsatlar sunuyoruz. Kampanyalarımızı tüketicilerimizin beklemeden, bir an önce ev sahibi olabilecekleri şekilde tasarlıyoruz. Kira ödemek yerine, kendi evinin taksitlerini ödeyerek, bütçeye uygun ara ödeme seçenekleri ile ev sahibi olma hayallerinin kapılarını aralıyoruz. Ev sahibi olmak isteyen herkese, düşük peşinatlarla ve kolay ödeme planlarıyla destek oluyoruz. Bu kampanyamız da tüketicilerimize, beklemeye gerek duymadan ev sahibi olma fırsatı sunan cazip seçeneklerden biri… Üstelik bu kampanyada müşteri ödediği peşinatı kendi belirleyecek. Ayrıca sunduğumuz konut desteği indirimi ile peşinat tutarını artırarak indirim tutarını da artırmış oluyor” dedi.

PEŞİNAT ARTTIKÇA İNDİRİM TUTARI DA ARTIYOR

Kampanya kapsamında örneğin; İdilia projesinden 3 oda 1 salon, 560 bin liralık bir ev için toplam satış bedelinin yüzde 40’ı olan 224 bin lira peşinat ödeyen tüketici ödediği peşinat üzerinden yüzde 15 indirim kapsamında 33 bin 600 lira Sur Yapı konut desteği almış oluyor. Müşteriler ödediği peşinatı artırdıkça indirim tutarını da artıyor.

DEVLET KONUT DESTEĞİNDEN DE FAYDALANILABİLECEK

Vitrin projesinde ise 3 oda 1 salon, 693 bin liralık bir ev için toplam satış bedelinin yüzde 50’si olan 346 bin 500 lira peşinat ödeyen tüketici ödediği peşinat üzerinden yüzde 15 indirim kapsamında 51 bin 975 lira Sur Yapı konut desteği almış oluyor. Böylece müşteri hem ödediği peşinatı artırarak indirim tutarını artırabiliyor, hem de ödeyeceği peşinatı kendisi belirliyor. Ayrıca 36 ay boyunca tüketici parasını konut edinme hesabında biriktirip 36. aydaki Sur Yapı’ya olan ara ödemesini yaparken, devletin sunduğu konut desteğinden de faydalanabilecek.

SUR YAPI KONUT PROJELERİ İÇİN TIKLAYINHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Seyrantepe'de yükselen Skyland İstanbul projesinde yılbaşına özel kampanyaya başladı...

20 Aralık 2016


Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Yapı, Boğaziçi Evleri projesinden yazlık sahibi olmak isteyenlere yılbaşına özel 7 farklı ödem

19 Aralık 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.