Tahincioğlu Holding’ten 5 Milyon Lira Sermayeli Yeni Şirket!

20 Kasım 2014
PAYLAŞ
Tahincioğlu Holding’ten 5 Milyon Lira Sermayeli Yeni Şirket!

Tahincioğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, yeni şirketini 5 milyon lira sermaye ile kurdu.

Tahincioğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı, halen 212 Capital Partners'ın Danışma Kurulu Başkanlığı'nı, Cenk Bayrakdar ile beraber kuruduğu Revo Capital Fund I BV'nin de Kurucu Başkanlığı'nı sürdüren Özcan Tahincioğlu, bugün yeni şirketini kurdu. Tahincioğlu Kavacık İnşaat Yatırım Anonim Şirketi'nde de Yönetim Kurulu Başkanı olan Özcan Tahincioğlu'nun dışında Yönetim Kurulu Üyeleri arasında Mehmet Salih Satıcı, Alparslan Çalım, Onur Tahincioğlu, Mühibe Elif Germirli yer alıyor.

5 milyon lira sermaye bedeli ile kurulan şirket Kadıköy, Kozyatağı Mahallesi'ndeki Nidakule İş Merkezi'nde yer alıyor. Palladium Tower, Palladium Antakya AVM, Nidakule Göztepe, Palladium Ataşehir AVM, Swissotel Grand Efes projelerine imza atan Tahincioğlu Gayrimenkul halen Nidakule Ataşehir, Nidapark Beşiktaş ve Nidapark Seyrantepe projelerine de devam ediyor. Firma; Nidapark Yenisahra-Çengelköy-Beykoz ve Denizatı'nda da proje geliştiriyor.

ŞİRKET HAKKINDA :

Tahincioğlu Kavacık İnşaat Yatırım Anonim Şirketi, Özcan Tahincioğlu, Mehmet Salih Satıcı, Alparslan Çalım, Onur Tahincioğlu, Mühibe Elif Germirli tarafından 5 milyon liralık sermaye ile 19 Kasım'da kuruldu.

Tahincioğlu Gayrimenkul hakkında detaylı bilgi için tıklayın

Tahincioğlu Kavacık İnşaat Yatırım Anonim Şirketi görevleri:

- Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu,
- Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Salih Satıcı,
- Yönetim Kurulu Üyesi Alparslan Çalım,
- Yönetim Kurulu Üyesi Onur Tahincioğlu,
- Yönetim Kurulu Üyesi Mühibe Elif Germirli.


"Tahincioğlu Holding’ten 5 Milyon Lira Sermayeli Yeni Şirket!" haberine ait yorum yok

Yorum Yap