Tahtakaleliler İBB Yolunda

İstanbul Avcılar'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

26 Kasım 2015
Tahtakaleliler İBB Yolunda

Avcılar Tahtakale Mahallesi sakinleri 4 yıldır kentsel dönüşümü bekliyor. Mahalle sakinleri konuyu önümüzdeki günlerde İBB'ye taşımaya hazırlanıyor...

Avcılar Tahtakale Mahallesi sakinleri 4 yıldır dönüşümü bekliyor. Kentsel dönüşüm kapsamında yenilenmesi planlanan Avcılar Tahtakale Mahallesi'nde dönüşüm Toki tarafından yapılacak.

4 YILDIR DÖNÜŞÜM BEKLİYORLAR
4 yıl önce ölçümler yapıldı fakat bugüne kadar herhangi somut bir adım atılmadı. Tahtakale Mahallesi sakinleri artık sabırsız. Önümüzdeki hafta bir grup toplanarak konuyu İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne taşımaya hazırlanıyor.

PROJE HAZIR, ONAY BEKLİYOR
Toki'den aldığımız en son bilgiye göre TahtaKale Kentsel dönüşüm projesi hazır. Toki Başkanı Ergün Turan'ın onayına sunuldu. Şu anda Toki ile belediye arasında görüşmeler devam ediyor. Eğer Başkan Turan projeye onay verirse Toki projeyi Tahtakale sakinlerine sunarak ve dönüşümün şartları belli olacak. TahtaKale Kentsel dönüşüm kapsamında yaklaşık 167 hektar alan dönüşecek.

HABER:Şengül KIRMIZITAŞHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.