Taksim 3. Havalimanı Metro Hattı Geliyor

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Taksim 3. Havalimanı arasına yeni bir metro hattı planladıklarını açıkladı...

26 Eylül 2016
Taksim 3. Havalimanı Metro Hattı Geliyor Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Taksim 3. Havalimanı arasına yeni bir metro hattı planladıklarını açıkladı...

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, katıldığı bir televizyon programında önemli açıklamalarda bulundu. Arslan, İstanbul'a yeni bir metro hattınında müjdesini verdi.

Bakan Arslan, Taksim 3. Havalimanı arasına yeni bir metro hattı planladıklarını söyledi. Taksim'den metroya binen bir yolcunun 3. Havalimanı'na gidebileceğini belirten Bakan Arslan, Taksim 3. Havalimanı metro hattının 2018 yılında hizmete gireceğini açıkladı.

Mahmutbey gişelerde serbest geçiş sistemi hayata geçireceklerini de söyleyen Bakan Arslan, Haydarpaşa Garı'na ve 1915 Çanakkale Köprüsü projelerine de değindi. Bakan Arslan, YİD modeliyle yapılacak olan köprü için Ocak ayının ortalarında teklifleri alacaklarını söyledi. Arslan gar için ise, "Haydarpaşa Garı, yüksek hızlı tren garı olarak hizmet vermeye devam edecek" dedi.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Ankara Niğde Otoyolunda İhaleyi Kazanan Firma!

Ankara Niğde Otoyolunda İhaleyi Kazanan Firma!

Ankara Niğde Otoyolu projesinin ihalesi tamamlandı. İşte kazanan firma...

14 Nisan 2017


E-5 ve TEM’in Altı Otopark Olacak!

E-5 ve TEM’in Altı Otopark Olacak!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, E-5 ve Tem otoyollarının altını otoparka dönüştürmeye hazırlanıyor...

14 Nisan 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.