Taksim 3. Havalimanı Metro Hattı Geliyor

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Taksim 3. Havalimanı arasına yeni bir metro hattı planladıklarını açıkladı...

26 Eylül 2016
Taksim 3. Havalimanı Metro Hattı Geliyor Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Taksim 3. Havalimanı arasına yeni bir metro hattı planladıklarını açıkladı...

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, katıldığı bir televizyon programında önemli açıklamalarda bulundu. Arslan, İstanbul'a yeni bir metro hattınında müjdesini verdi.

Bakan Arslan, Taksim 3. Havalimanı arasına yeni bir metro hattı planladıklarını söyledi. Taksim'den metroya binen bir yolcunun 3. Havalimanı'na gidebileceğini belirten Bakan Arslan, Taksim 3. Havalimanı metro hattının 2018 yılında hizmete gireceğini açıkladı.

Mahmutbey gişelerde serbest geçiş sistemi hayata geçireceklerini de söyleyen Bakan Arslan, Haydarpaşa Garı'na ve 1915 Çanakkale Köprüsü projelerine de değindi. Bakan Arslan, YİD modeliyle yapılacak olan köprü için Ocak ayının ortalarında teklifleri alacaklarını söyledi. Arslan gar için ise, "Haydarpaşa Garı, yüksek hızlı tren garı olarak hizmet vermeye devam edecek" dedi.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


İBB Başkanı Uysal, Eminönü-Alibeyköy projesinde tarih verdi

İBB Başkanı Uysal, Eminönü-Alibeyköy projesinde tarih verdi

İBB Başkanı Mevlüt Uysal yapım çalışmaları başlayan Eminönü ile Alibeyköy arasındaki tramvay projesi

11 Kasım 2017


Gayrettepe - 3. Havalimanı çalışmaları sürüyor

Gayrettepe - 3. Havalimanı çalışmaları sürüyor

Gayrettepe ve 3. Havalimanı arasında yapılacak yeni metro hattı ile ilgili Eyüp Belediye Başkanı Rem

10 Kasım 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.