Taksim Petek Residence’ta Kişiye Özel Ödeme Seçenekleriyle

27 Temmuz 2016
PAYLAŞ
Taksim Petek Residence’ta Kişiye Özel Ödeme Seçenekleriyle
Metrekaresi 12 bin dolardan başlayan Taksim Petek Residence projesinde peşinat ve vade sayısı kişilere özel belirleniyor...

Dap Yapı tarafından Taksim’de hayata geçirilen Petek Residence projesi kişiye özel ödeme seçenekleriyle ev ya da ofis sahibi yapıyor.

Bal peteği motifli mimariye sahip olan Taksim Petek Residence projesi tek blok halinde 122 adet rezidans, 15 adet ofis ve 5 adet mağaza olmak üzere toplam 132 adet bağımsız birimden meydana geliyor.

Projede tüm rezidanslar balkonlu olarak tasarlanırken, üst katlardakilerin terasları da bulunuyor. Akıllı bina teknolojisine sahip olan Taksim Petek Residence’ta peşinat, vade sayısı ve ödeme planı kişiye özel olarak belirleniyor.

Taksim Petek Residence projesinde alanları 103 ila 239 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. Taksim Petek Residence fiyatları metrekare bazında 12 bin dolardan başlangıç gösteriyor.Taksim Petek Residence’ta ofisler 92 ila 142 metrekare arasında farklılık gösterirken, mağazaların büyüklükleri 183 metrekareden başlıyor.

Taksim Meydanı’na, metroya ve otobüs duraklarına yürüme mesafesinde olan Taksim Petek Residence projesinden İstanbul’un merkezi noktalarına kısa sürede ulaşılabiliyor.

Teslimlerin hemen yapıldığı Taksim Petek Rezidans projesinde;

- Fitness center
- Kapalı yüzme havuzu
- Sauna
- Jakuzi
- Ofis katlarına özel asistan hizmeti
- Toplantı odaları
- Danışma
- Sekretarya
- Consierge
- Rezidans hizmetleri
- Otopark
- Güvenlik yer alıyor.

"Taksim Petek Residence’ta Kişiye Özel Ödeme Seçenekleriyle" haberine ait yorum yok

Yorum Yap