Taksit Ertelemeli Konut Projeleri

Konut ihtiyacınız var ama ekonomik durumunuz şu an taksitleri ödemek için uygun değil. Bunun için konut hayalinizi ertelemenize gerek yok çünkü inşaat

09 Mart 2016
Taksit Ertelemeli Konut Projeleri

Konut ihtiyacınız var ama ekonomik durumunuz şu an taksitleri ödemek için uygun değil. Bunun için konut hayalinizi ertelemenize gerek yok çünkü inşaat yatırımcıları taksitleri erteliyor. İşte taksit ertelemeli konut projeleri…

İnşaat yatırımcıları birbirinden cazip kampanyalarla müşterileri cezbetmeye devam ediyor. Bu kampanyalar arasında en çok dikkat çekenlerden biri de “taksit erteleme”. Konut ihtiyacınız var fakat ekonomik durumunuz şu an taksitleri ödeme uygun değil. Bunun için konut hayalinizi ertelemenize gerek yok. İnşaat yatırımcıları hayaliniz yerine taksitleri erteliyor. İşte birbirinden cazip seçeneklerle taksit ertelemeli konut projeleri…

<a href=Hep İstanbul" width="662" height="280" />

Hep İstanbul’DA TAKSİTLER 1 YIL SONRA
Tekfen İnşaat tarafından Esenyurt’ta hayata geçirilen Hep İstanbul projesinde 2016 boyunca taksit ödenmiyor. Yüzde 25 peşinat sonrası taksit ödemeleri Ocak 2017’de ödenmeye başlanıyor. Toplam bin 424 konuttan oluşan Hep İstanbul projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. Fiyatların 311 bin TL’den başlangıç gösterdiği Tekfen Hep İstanbul projesinde konut teslimlerinin ise Nisan 2017’de yapılması planlanıyor.

DUMANKAYA PAS GEÇ

DUMANKAYA’DA 2017’E KADAR HİÇ ÖDEME YOK
Dumankaya “Pas Geç” kampanyası kapsamında Dumankaya projesinden konut satın alan 2017’ye kadar hiç ödeme yapmıyor. 120 ay taksitle konut sahibi olunabilen Dumankaya projelerinde Ocak 2017’ye kadar olan ödemeleri Dumankaya inşaat ödüyor. Müşteriler ödemelerine Ocak 2017 itibariyle başlıyor.

<a href=Toya Moda" width="605" height="280" />

Toya Moda’DA TESLİME KADAR TAKSİTLER ŞİRKETTEN
Toya Yapı tarafından Küçükçekmece’de hayata geçirilen Toya Moda projesinde teslime kadar kredini borcunu müşteri adına Toya Yapı ödüyor. 4 blokta toplam 486 konuttan oluşan Toya Moda projesinde stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinden oluşuyor. Toya Moda fiyatları 294 bin TL’den başlıyor. Yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunabilen projede yüzde 20 ödeme teslimde yapılıyor. Kalan konut bedeli ise banka kredisi ile taksitlendiriliyor. Projede ilk 10 aylık taksitler ise firma tarafından ödeniyor. Toya Moda projesinde konut teslimlerinin Aralık 2016’da yapılması planlanıyor.

<a href=Trendist Ataşehir" width="662" height="280" />

TRENDİST ATAŞEHİR’DE ŞİMDİ AL OCAK 2017’DE ÖDEMEYE BAŞLA
Trendist Ataşehir taksit ertelemeli konut projeleri arasında yer alıyor. Projede şimdi konut alan bir müşteri ödemelere ise Ocak 2017’de başlıyor. Haziran 2016’da konut teslimleri yapılması planlanan Trendist Ataşehir projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor. Fiyatların 324 bin TL’den başlangıç gösterdiği Trendist Ataşehir projesinde yüzde 1 KDV avantajı ile satışlar devam ediyor.

dky on

YÜZDE 10 PEŞİN ÖDE GERİSİNİ TAŞIN ÖDE
DKY İnşaat, “Yüzde 10 Peşin Öde Gerisini Taşın Öde” sloganı ile başlattığı kampanya kapsamında sadece yüzde 10 peşinatla konut sahibi yapıyor. Tuzla Lokum Evler, Kağıthane DKY On, DKY Kartal ve Kartal DKY Business projelerinde geçerli olan kampanya kapsamında sadece yüzde 10 peşinat veriliyor. Taksitler ise taşındıktan sonra ödenmeye başlıyor. DKY On projesinde teslimlerin Mart 2018, Lokum Evler’de Eylül 2017, DKY Kartal’da Aralık 2017, DKY Business projesinde ise Aralık 2017’de yapılması planlanıyor.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Seyrantepe'de yükselen Skyland İstanbul projesinde yılbaşına özel kampanyaya başladı...

20 Aralık 2016


Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Yapı, Boğaziçi Evleri projesinden yazlık sahibi olmak isteyenlere yılbaşına özel 7 farklı ödem

19 Aralık 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat