• Kampanyalar
  • Teknik Yapı’dan Üçlü Avantaj Kampanyası!

Teknik Yapı’dan Üçlü Avantaj Kampanyası!

Gayrimenkul sektörünün öncü firmalarından Teknik Yapı, birbirinden cazip 3 kampanyadan oluşan 'Üçlü Avantaj Kampanyası'nı başlattı.

19 Ağustos 2015
Teknik Yapı’dan Üçlü Avantaj Kampanyası!

Gayrimenkul sektörünün öncü firmalarından Teknik Yapı, birbirinden cazip 3 kampanyadan oluşan 'Üçlü Avantaj Kampanyası'nı başlattı.

Teknik Yapı, Evora İstanbul, Metropark ve Concord istanbul projelerinde yer alan daireler için düşük faiz, peşinat erteleme ve indirim fırsatlarından oluşan üçlü bir avantaj kampanyası başlattı.

DÜŞÜK FAİZ KAMPANYASI

Teknik Yapı'nın düzenlediği 'Düşük Faiz' kampanyası kapsamında, konut kredisi kanunu gereği maksimum daire fiyatının yüzde 75’i için kullanılan banka kredisindeki faiz oranlarına 36 ay, 48 ay ve 60 aya özel olarak Teknik Yapı faiz oranlarını kendisi belirliyor. Anlaşmalı bankalardan kredi kullanmak isteyen müşteriler 60 ay için yüzde 0.39, 48 ay vadede yüzde 0.25 ve 36 ay vadede yüzde 0 konut kredi faiz oranı ödeyecek. Vadeyi 60 aydan 120 aya kadar daha uzun dönemli seçmek isteyenlere ise yüzde 0,73 oranında kredi avantajı sunuluyor.

PEŞİNAT ERTELEME KAMPANYASI

3 farklı kampanya sunan Teknik Yapı'nın bir diğer kampanyası da 'Peşinat Erteleme' kampanyası... Teknik Yapı, düşük faiz imkanlarına ek olarak peşinat erteleme kampanyasını aynı seçenek içine dahil etti. Buna göre daire fiyatının yüzde 75’ini anlaşmalı bankalardan kredi kullananlar, yine konut kredisi kanunu gereği ödenmesi zorunlu olan yüzde 25 oranındaki peşinatın sadece yüzde 10’unu sözleşme sırasında geriye kalan yüzde 15’ini ise sözleşme tarihinden 1 yıl sonra ödeyebilecek.

YÜZDE 12 İNDİRİM

Kampanyada alternatif fırsat olarak ise bazı ödeme seçeneklerinde indirim uygulanıyor. Teknik Yapı’nın 3 projesinin birinden daire almak ve peşin ödemek isteyenlere veya yüzde 25 peşinatı hemen ödeyip, “baz faiz oranlarıyla” yüzde 75’ini kredi kullanmak isteyenlere yüzde 12 indirim uygulanacak.

TEKNİK YAPI FAİZ ORANLARINI DÜŞÜRDÜ

Ekonomik ve siyasi konjonktür nedeniyle Türkiye’de üç olumsuz gelişmenin bir araya geldiği ara dönem yaşandığını belirten Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, Teknik Yapı’nın bu belirsiz dönemde net adım atmaya karar verdiğini söyledi.

YAZA ÖZEL KAMPANYA

Büyük Teknik Yapı kampanyasına ek olarak projelerden daire alan herkese buzdolabı ve klima hediye ediyor.

Kampanya hakkında bilgi veren Umut Durbakayım şu açıklamayı yaptı :

Son 3 yıldır Ramazan ayı ile yaz tatilinin aynı tarihlere denk gelmesi, konut almak isteyenleri yavaşlatıyordu. Bunların üzerine eklenen seçim sonrası hükümet kurma girişimleriyle zirve yapan siyasi belirsizlik ise konut almak isteyenleri iyice düşündürmeye başladı. Teknik Yapı olarak bu belirsizliği elimizden geldiğince ortadan kaldırmak için girişimde bulunmaya karar verdik. Hem yaşamak için konut talep edenler, hem de birikimlerini değerlendirmek için güvenli bir liman arayan yatırımcılar için büyük bir kampanya başlattık. Bu kampanyadaki en büyük avantajlardan ilki konut kredisi yasası gereği maksimum oran olan yüzde 75’lik banka kredisindeki faiz oranını gelişmiş ülkelerdeki seviyeye yakın oranlarda sabitlememiz olmuşturHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Seyrantepe'de yükselen Skyland İstanbul projesinde yılbaşına özel kampanyaya başladı...

20 Aralık 2016


Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Yapı, Boğaziçi Evleri projesinden yazlık sahibi olmak isteyenlere yılbaşına özel 7 farklı ödem

19 Aralık 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat