Themore Concept Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda yer alacak

Themore Concept, All In One konseptli tasarımları ile Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda yer alacak

30 October 2023
Themore Concept Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda yer alacak Banyo, mutfak dolapları, kapı ve dekorasyon alanında özgün tasarımlara imza atan Themore Concept, 6-10 Kasım 2023 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan UNICERA Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’na katılacak. Alanında dünyanın en büyük ikinci ihtisas etkinliği olarak nitelendirilen fuarda Themore Concept, All In One konsepti ile tasarladığı stil sahibi yaşam alanlarını sergileyecek.

Banyo ve mutfak alanında yaklaşık 40 yıllık tecrübe ve birikimini, son teknoloji ve sistemlerle bugüne taşıyan Themore Concept, seramik, mutfak ve banyo sektörünün ihracatına en büyük katkıyı sağlayan UNICERA Fuarı’nda 8. salon A02 no’lu standında sektör profesyonelleri ve fuar ziyaretçilerini ağırlayacak. All In One konsepti ile tasarlanan stil sahibi yaşam alanlarından oluşan stantta Themore Concept, özgün, ergonomik ve üst kalitedeki ürünlerini, yurt içi ve yurt dışı çözüm ortaklarının yanı sıra dekorasyon tutkunlarıyla da buluşturacak.

Hem marka bilinirliğini artırma hem de iş birliği fırsatı sağlıyor

Avrasya'nın en büyük uluslararası fuar merkezi olan İstanbul Fuar Merkezi (IFM)’de gerçekleşen UNICERA Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı, hem Türkiye'den hem de seramik sektörüne yön veren dünyanın önde gelen firmalarından katılımla her yıl, yerli ve yabancı ziyaretçi sayısında ve ticaret hacminde yeni bir zirveye ulaşıyor. Sadece ürünlerin sergilendiği bir fuar olmanın ötesinde, sektör profesyonellerinin ve son trendlerin buluşma noktası olan etkinlik, katılımcılarına uluslararası arenada iş birliği ve ortaklık fırsatları sunuyor.

Themore Concept Hakkında:
Themore Concept Aydın Astim Organize Sanayi Bölgesinde 17.000 m² kapalı alanda, tam otomasyona sahip seri imalat yöntemini kullanarak ve tümüyle CNC makine parkuru ile mutfak-banyo dolapları, kapı, ray dolap, gardırop ve dekorasyon ürünleri üreten bir firmadır. Themore Concept ürün çeşitliliği, kalite anlayışı, yüksek üretim kapasitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan tavrı ile sektöre yeni bir ses ve nefes getirmeyi başarmıştır. Hali hazırda Aydın, İzmir, Bodrum ve Kuşadası’nda 4 büyük fabrika merkez satış mağazası, aynı zamanda İzmir, Bodrum, Manisa, Muğla, Datça, Gaziantep, Erzincan, İskenderun ve Didim’de bayileri; Fransa, Makedonya, Umman ve Pakistan’da satış noktaları bulunmaktadır.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Lamp 83’ten Evim Serisi

Lamp 83’ten Evim Serisi

Lamp 83 İtalyan tasarımcıların elinden çıkan EVİM serisini satışa sundu...

05 October 2016


Seramiksan'ın Morocco Serisi Vitrine Çıktı

Seramiksan'ın Morocco Serisi Vitrine Çıktı

Fas'ın ünlü saray mozaiklerinden esinlenilen Seramiksan Morocco serisi yaşam alanlarında otantik bir

04 October 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum