• Kampanyalar
  • Toya Moda Evleri Projesinde 60 Ay Yüzde 0,79 Faiz!

Toya Moda Evleri Projesinde 60 Ay Yüzde 0,79 Faiz!

İstanbul Küçükçekmece'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

11 Ağustos 2015
Toya Moda Evleri Projesinde 60 Ay Yüzde 0,79 Faiz!

Toya Moda Evleri'nde düşük faizlerle ev sahibi olma fırsatı sürüyor. İşte Toya Moda Evleri düşük faiz kampanyasının detayları...

Daire fiyatlarının 245 bin liradan başladığı Toya Moda projesinde yüzde 5 peşinat, 60 aya yüzde 0,79, 120 aya yüzde 0,88 kredi oranları seçenekleri ile ödeme yapılabiliyor.

Satışa çıktığından bugüne kadar olan 1 yıllık süreçte yüzde 45 kazandıran Toya Moda projesinde düşük peşinat ve düşük faiz oraları ile ev sahibi olabilirsiniz.

Toya Moda Evleri'nde 60 Ay Yüzde 0,79 Faiz

E-5 ve TEM otoyollarının kesiştiği noktada, Basın Ekspres Yolu’nda Toya Yapı tarafından inşa edilmekte olan Toya Moda projesinde ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 5 peşinat, 60 aya kadar yüzde 0,79, 120 aya kadar yüzde 0,88 faiz avantajlı kredi ile ödeme fırsatı sunuluyor.

Toya Moda PROJE DETAYLARI

- Konut ve ticari birimlerden oluşan Toya Moda projesinin arsa alanı 21 bin metrekare, inşaat alanı ise 100 bin metrekare olarak belirlendi.

- Toya Moda projesi Atatürk Havalimanı'na 3 dakika uzaklıkta ve İDO Yenikapı İskelesine ise 15 dakika mesafede yükseliyor.

100 milyon dolar yatırımla yükselen Toya Moda projesinde moda mimariyle buluşuyor.

- Toya, beklenen projesinde bir sürprize de imza atarak Türkiye’nin dünyaca ünlü moda ve tasarım markası Dice Kayek ile işbirliğine gitti. Çevreci ve sürdürülebilir öğeleri tasarımlarında başarıyla uygulayarak geleceğe dönük eserlere imza atan Dice Kayek, Toya Moda'yı da yaşayan ve hiçbir dönemde modası geçmeyecek yaşam alanı haline getirecek.

- Projenin mimari tasarımı ise Bünyamin Derman'a ait. Çevreye gösterdiği duyarlılık ile proje ABD Yeşil Bina Konseyi tarafından LEED sertifikasına altın seviyesinde aday oluyor.

- Sadece 1,5 sene içinde yüzde 45 değer kazanan Basın Ekspres Yolu'nda yükselen Toya Moda projesi lokasyon açısından önemli bir bölgede bulunuyor.

ARALIK 2016'DA TESLİM

En düşük ve en yüksek konut fiyatlarının 211 bin lira ile 650 bin lira arasında değiştiği Toya Moda projesinde en düşük ve en yüksek metrekare birim fiyatı ise 3 bin 700 lira 4 bin 500 lira arasında değişiyor. Dice Kayek imzası taşıyan Toya Moda, 100 milyon dolar yatırımla yükseliyor. ProjeDE inşa sürecinin Aralık 2016 tarihinde tamamlanması planlanıyor.

Toya Moda Projesi İletişim Bilgileri :

Adres : Tevfik Bey Mah. 20 Temmuz Cad. 34295 Sefaköy-Küçükçekmece/İstanbul
Telefon : 0212 424 54 34
Web : www.toyamoda.com
E-mail : info@toyayapi.comHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Seyrantepe'de yükselen Skyland İstanbul projesinde yılbaşına özel kampanyaya başladı...

20 Aralık 2016


Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Yapı, Boğaziçi Evleri projesinden yazlık sahibi olmak isteyenlere yılbaşına özel 7 farklı ödem

19 Aralık 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.