Toya Moda Projesinde Bahar Kampanyası

04 Nisan 2016
PAYLAŞ
Toya Moda Projesinde Bahar Kampanyası

Teslimlerin yıl sonunda yapılacağı Toya Moda projesinde bahar kampanyası kapsamında daire alanların taksit ödemeleri teslime kadar Toya Yapı tarafından ödeniyor...

İstanbul Avrupa yakasında Basın Ekspres'te hayata geçirilen Toya Moda projesi Toya Yapı tarafından inşa ediliyor. 21 bin metrekare arazi üzerinde yükselen proje toplam 426 adet daire ve 28 adet mağazadan meydana geliyor.

Toya Moda projesinde stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor. Toya Moda projesinde daire teslimlerinin Aralık 2016'da yapılması öngörülüyor.

Toya Moda Fiyat Listesi
Stüdyo daireler 284 bin TL,
1+1 daireler 396 bin TL,
2+1 daireler 617 bin TL,
3+1 daireler 854 bin TL.

Toya Moda projesinde yüzde 5 peşinatla daire sahibi olunabiliyor. Toya Yapı, banka kredisi ile vadelendirenlerin taksitlerini teslime kadar ödüyor. Bahar kampanyası kapsamında sınırlı sayıda konut için geçerli olan kampanyada yüzden 40 peşin ödeyenler 48 ay 0 faizle taksitlendirebiliyor. Ayrıca tamamı peşin alımlarda yüzde 15 indirim uygulanıyor.

İstanbul'un son dönemlerde yıldızı parlayan bölgelerinden Basın Ekspres'te yükselen Toya Moda projesi Atatürk Havaalanı’na 3 dakika, Yeşilköy ve Ataköy’e 5 dakika, Bakırköy ve İDO İskelesine 10 dakika mesafede konumlanıyor. Proje yapılması planlanan Ataköy-Basın Ekspres İkitelli metrosuna yürüme mesafesinde yer alıyor.

Toya Moda projesinin sosyal olanakları arasında;

- Yüzme havuzları
- Fitness center
- Sauna
- Buhar banyosu
- Kapalı basketbol salonu
- Masa tenisi
- Squash
- Hobi atölyeleri
- Açık kapalı çocuk oyun alanları
- Yürüyüş yolları
- Kapalı otopark
- Güvenlik


"Toya Moda Projesinde Bahar Kampanyası" haberine ait yorum yok

Yorum Yap