Toya Vista Projesinde Kampanya

08 Temmuz 2015
PAYLAŞ
Toya Vista Projesinde Kampanya

Toya Yapı'nın İstanbul Avcılar'da inşa edilen Toya Vista projesinde 2 farklı kampanya düzenleniyor.

Toya Vista’da az sayıda kalan dairelere sahip olmak isteyenler, Temmuz ayı süresince, iki yıllık aidat ödememe hakkını da kazanarak, yüzde1 KDV avantajı ile 416 bin liradan başlayan fiyatlarla, yüzde 5 peşinat ve 120 aya varan uygun kredi oranlarıyla konut sahibi olma fırsatını yakalayacaklar.

2 YIL AİDAT YOK

Toya Yapı’nın Avcılar’ın merkezinde inşa ettiği modern mimariye sahip Toya Vista’dan Temmuz ayı süresince ev sahibi olanlar, iki yıl süresince aidat ödemeden tüm Toya Vista konforundan ve ayrıcalıklarından yararlanabilecekler.

Sosyal tesislerde fitness center, buhar banyoları ve açık havuz gibi sağlıklı yaşam için tüm imkanlar sunuluyor. Toya Vista sakinleri, kafeterya, çocuk oyun parkı, aktivite alanları, peyzaj ve dinlenme alanlarıyla yaşama alanlarından uzaklaşmadan hoşça vakit geçirme imkanına sahip olacak.

toya-vista-banner

Modern mimari yapısı ile birleştiği ve yaklaşık 3 bin metrekare yeşil alanda konumlanan Toya Vista’da denizin önünüzde gölün arkanızda olduğu manzara ile gün ışığından en verimli şekilde yararlanılabilmesi amaçlanıyor.

E-5′e ve Avcılar metrobüs durağına yürüme mesafesinde bulunan Toya Vista, Avcılar İDO iskelesine 5 dakika, İstanbul Atatürk Havalimanı’na 10 dakikalık mesafede bulunuyor. Toya Vista sakinleri günümüzün en büyük problemi ulaşım sorununu yaşamıyor.


"Toya Vista Projesinde Kampanya" haberine ait yorum yok

Yorum Yap