Trademark Studios, İzmir'de cazip fiyatlarla prestijli bir yaşam alanı sunuyor

İzmir Çiğli'de inşa edilen Trademark Studios projesinde çalışmalar devam ediyor.

09 Ağustos 2017
Trademark Studios, İzmir'de cazip fiyatlarla prestijli bir yaşam alanı sunuyor Toplam 3 bin 500 metrekare alan üzerinde yükselen TradeMark Studios projesi, Adnan Kılıçoğlu inşaat imzası taşıyor. 1+1 ve 2+1 konut tipi seçeneklerinin yer aldığı projede 165 konut bulunuyor. Trademark Studios projesinde 1+1 daireler 60 metrekare büyüklüğe sahipken 2+1 daireler ise 80 ile 90 metrekare arasında değişen büyüklükte tasarlanıyor.

TRADEMARK STUDIOS FİYAT LİSTESİ

Teslim tarihi olarak Kasım 2018 tarihinin hedeflendiği Trademark Studios projesinde uygun fiyatlar dikkat çekiyor. Projede 1+1 daireler 240 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulurken, 2+1 dairelerde ise fiyatlar 350 bin TL'den başlıyor. Ayrıca Adnan Kılıçoğlu İnşaat tarafından projede peşin ödemenin yanı sıra banka kredisiyle de konut sahibi olunabilme fırsatı sunuluyor.

TradeMark Studios Projesi

TRADEMARK STUDIOS PROJESİNDE BÜYÜLEYEN İMKANLAR

İzmir'in Çiğli ilçesinde yükselen Trademark Studios projesi, sahip olduğu avantajlı konumun yanı sıra sunduğu sosyal imkanlar ile bölgede seçkin bir yaşam alanı kurmaya hazırlanıyor. Birçok okul ve hastane gibi kuruluşa yakın konumda bulunan proje, yeni İzmir Otoyolu'na 1 dakika mesafede bulunuyor. İzmir Katip Çelebi Üniversitesi'ne yürüme mesafesinde bulunan proje, kira getirisi bakımından avantajlı konumunun da etkisiyle yatırımcısını memnun edeceğe benziyor. Proje aynı zamanda Atasanayi metro durağına da 1.9 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Modern ve lüks daire tasarımını sağladığı sosyal imkanlarla destekleyen Trademark Studios projesi, donatılarıyla geniş bir kitleye hitap etmeye hazırlanıyor. 7/24 güvenlik ve otopark imkanı sunan proje; yüzme havuzu, fitness merkezi, spor salonu, laundry odası, cafe, mağaza gibi olanakları barındırıyor. Renkli bir yaşam alanı için birçok detayın es geçilmediği projede açık hava sineması, masa oyunu odası, sinema odası, oyun konsolu odası, kahve terası bulunuyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakası’ndan 7 arsa satacak

İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakası’ndan 7 arsa satacak

İstanbul Defterdarlığı Bağcılar, Silivri, Beylikdüzü ve Çatalca’da konumlanan 7 arsasını ihaleye sun

18 Kasım 2017


Gebze Ahu Evleri fiyatları 375 bin TL'den başlıyor

Gebze Ahu Evleri fiyatları 375 bin TL'den başlıyor

Kocaeli Gebze'de yükselen Gebze Ahu Evleri projesinde inşaat çalışmaları sürüyor.

18 Kasım 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.