Tuna Ofis, Alldesign 2014’e Damga Vurdu

Türkiye'de 44 yıldır mobilya sektörünün öncüsü Tuna Ofis, geçmişinden güç alarak geleceği tasarlamaya devam ediyor.   Alldesign 2014 Tuna Ofis'in

01 Nisan 2014
Tuna Ofis, Alldesign 2014’e Damga Vurdu

Türkiye'de 44 yıldır mobilya sektörünün öncüsü Tuna Ofis, geçmişinden güç alarak geleceği tasarlamaya devam ediyor.

 
Alldesign 2014 Tuna Ofis'in estetik ve özgün tasarımlarıyla renklendi. Tuna Ofis'in sahne mobilya sponsorluğunu gerçekleştirdiği 3. Uluslararası Tasarım Konferansları ve Yaratıcı Fikirler Fuarı,  21-22 Şubat tarihlerinde Mario Botta, Karim Rashid, Stephan Bundi gibi dünyaca ünlü tasarımcıları ağırladı.

 

Tuna Girsberger Genel Müdürü Mehmet Arda alldesign ile ilgili '' Dünyaca ünlü tasarımcılarının bir arada bulunduğu bu özel organizasyonda bizler de yer aldığımız için çok mutluyuz. Tuna Ofis olarak önceliğimiz tasarıma verilen değerin hak ettiği noktaya gelmesidir. Tasarım konusu ciddi bir yatırımdır. Bu yatırımı sadece parasal bir değerle ölçemezsiniz. Bilgi birikimi, tecrübe, harcanan zaman ve enerji parayla ölçülemeyecek değerlerdir.

 

Bizler tasarımın değerini ofis mobilyası sektöründe hak ettiği noktaya getirmek için gerek yabancı gerek Türk tasarımcılarımız ile işbirliği içerisindeyiz. Çalışmalarımız ile bugüne kadar birçok tasarımımızla uluslararası ödüllere layık görüldük. Zaten standımızda da ödüllü tasarımlarımızı sergiledik.

 

E-Motion, Jack ve Diagon ödüllü tasarımlarımızı sergilediğimiz fuar standımızda ziyaretçilerin göstermiş oldukları ilgi ile Tuna Ofis olarak tasarımda ne kadar başarılı olduğumuzu bir kez daha görmekten çok mutluyum'' dedi.

 

 

 

turk_muteahhitler_31_milyar_dolari_sirtlandi13897808870_h1116795

 

 

E-Motion Hakkında:

 

Çağdaş ofis dinamiklerine uygun tasarlanan e-motion ofis planlamacılar için yepyeni bir yaklaşım oluşturuyor: "Eş yapılandırma." Bu yaklaşım, hem yüksek hem de düşük yoğunluklu kullanımı kolaylaştırıyor. Proje yapılandırma planlaması için belirleyici faktör kullanıcı sayısıdır. Bu bilgi, kullanılmak üzere platform sayısını ve boyutunu belirler. e-motion  e-support platformu, sisteminin santral birimidir. Pratik aksesuarları,  güç erişim ve kablo yönetimi için gelişmiş çözümleri geniş bir yelpazede sunan son derece esnek bir sistemdir. e-motion, kullanımı basit ama sofistikedir, çözmek için çok detaylı çalışmalar yerine hazır konfigürasyonlar ile projelere hızlı çözümler üretir. Hafif yarı geçirgenliğe, renklere ve dokulara daha fazla yer veren e-motion bireysel çalışma ve yönetici toplantı alanları için de ideal çözümler sunar.

 

 

Tuna_Ofis_Alldesign_2013e_yeni_urunu_Dama_Puf_ile_katildi_49414_fdfad

 

 

Jack Hakkında

 

Jack, alışma koltuğunun yanı sıra toplantı ve bekleme salonu koltuklarını da içeren bu yeni ve özel seri,  konfor ve modern çizgileri zarafet ile harmanlıyor.  Burghard Vogtherr tarafından tasarlanan serinin çalışma koltukları, ofis koltukları kategorisinde tasarım ve lüksün yepyeni bir boyutunu gözler önüne seriyor. Üst düzey kalitede tamamlayıcı parçalar ve komple oturma grubu opsiyonları ile Jack, ofis mekânlarındaki sıradanlığı yerle bir ediyor. Yenilikçi çizgileri ve konforlu deri döşemeleriyle öne çıkan bu seride, çalışma ve toplantı koltukları 3 farklı sırt yüksekliği ile kullanıcısının rahatlığını garantiliyor. Serinin bekleme koltuklarına, ayak uzatmak için ottoman puf ilave edilebiliyor

 
Diagon Hakkında:

 

Diagon, ergonomide kullanıcıya mükemmel bir tasarım sunan, sabit pozisyonda dahi sırtın elastikiyetini sağlayan ve sağlıklı oturmayı tüm fonksiyonları ile destekliyor. Diagon ofis koltuğunda, sırt fonksiyon bağlantısı sayesinde koltuk üzerinde geçirilen uzun çalışma sürelerinde sırt kaslarının yorulmasını önleyen bir mekanizma bulunmaktadır.

 

 

 HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Geberit’ten Tablet Görünümlü Kumanda Kapağı

Geberit’ten Tablet Görünümlü Kumanda Kapağı

Geberit, tablet görünümlü kumanda kapağı Sigma70 ile teknoloji ve konforu aynı anda sunuyor...

15 Temmuz 2016


Çilek’ten Çocuklara Karne Hediyesi

Çilek’ten Çocuklara Karne Hediyesi

Çilek, karne hediyesi olarak araba karyolaları yüzde 25 indirimle veriyor....

14 Haziran 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.