Tureks Stone Palisandra İle Ahşap Sıcaklığı!

07 Ekim 2015
PAYLAŞ
Tureks Stone Palisandra İle Ahşap Sıcaklığı!

Dekorasyona doğal ürünlerle damgasını vuran Tureks Stone, Palisandra koleksiyonu ile doğal taşlarla ahşap doğallığında çizgiler yaratıyor, dekorasyona sıcak ve cazip bir görünüm kazandırıyor...

Dekorasyonda dünya markası Tureks Stone, özellikle ahşap kullanımının öne çıktığı mekanlarla kullanılmak üzere tasarladığı Palisandra koleksiyonu ile doğal taşları ahşabın sıcak dokusu ile bütünleştiriyor.

Country, retro, vintage dekorasyon stilleri ile uyumlu bir koleksiyon olan, modern tarzı tercih edenler için de kullanışlı bir koleksiyon olan Palisandra modelleri, ev ve ofis ortamlarına sıcak ve cazip bir görünüm kazandırmak isteyenler için ideal bir seçim olarak öne çıkıyor. Özel tekniklerle işlenen ve ahşabın dalgalı doğal çizgilerini taşıyan Palisandra koleksiyonu, farklı renk ve desen seçenekleri ile sunuluyor.

Palisandra koleksiyonunda yer alan modellerin her biri farklı renk tonlarını barındırmalarından dolayı, yaşam alanlarında yer alan her türlü ahşap eşya ile yüksek uyum sağlıyor, doğal taş ve ahşap kombinasyonunu sağlayarak dekorasyona çekici bir derinlik kazandırıyor.

Tureks Stone - 1982 yılından bu yana Türkiye mermer sektörünün önde gelen firmalarından biri olarak faaliyet gösteren Tureks Stone, başta ABD ve Avrupa ülkeleri olmak üzere dünya genelinde trend yaratan üstün kaliteli mermer, karo, plaka, mozaik gibi ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Dört büyük üretim tesisi, 400 uzman çalışanı ve 80'in üzerinde lisanslı ocağı ile faaliyet gösteren ve hızla büyüyen Tureks Stone, dünyanın en ileri üretim teknolojilerini kullanmakta ve çıkarılan doğal ürünleri spesifikasyonlarına uygun işlemektedir. Türkiye genelinde bulunan ocakları sayesinde doğal taş koleksiyonunun zenginliği ve renkliliğiyle de öne çıkan Tureks Stone, Türkiye'nin en köklü ve en gelişmiş mermer karo ve mermer plaka üreticisidir. Tureks Stone'un referansları arasında New York Trump Plaza, Miami Merrick Plaza, Las Vegas Bellagio Casino gibi yapılar bulunmaktadır.


"Tureks Stone Palisandra İle Ahşap Sıcaklığı!" haberine ait yorum yok

Yorum Yap