• Kampanyalar
  • Urankent Projesinden Anneler Günü Sürprizi

Urankent Projesinden Anneler Günü Sürprizi

Ankara Yenimahalle'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

08 Mayıs 2015
Urankent Projesinden Anneler Günü Sürprizi

Ülkenin pek çok farklı bölgesinde gerçekleştirdikleri başarılı projelerle tanınan Uran Holding, anneler gününü unutmadı.

Özel günlerdeki hassasiyetleriyle bilinen ve düzenledikleri etkinliklerle bu tarz günleri ölümsüzleştirmeyi başaran şirket, bu defa kendi projelerinden biri olan Urankent'te anneler günü için bir etkinlik düzenliyor. 'Terliği en uzağa atan kazanacak' mottosuyla oluşturulan yarışmada anneler ve aileler eğlenceli dakikalar yaşayacak.Yarışmada derece alan kişilere Urankent'ten süpriz hediyeler de dağıtılacakç

Annelerle özdeşleşmiş bir eylem olan terlik atma olayı dışında, farklı başka oyunların da düzenleneceği günde, pek sayıda misafir ağırlanması planlanıyor.

Ülke çapında öne çıkan işler gerçekleştiren ve Ankara'da kendi ismiyle anılan bir semtte inşa ettikleri lüks ve konforlu konut projeleriyle dikkati çeken Uran Holding'e bağlı Uransan, Anneler Günü'nden bir gün önce yani 9 Mayıs'ta Urankent bünyesindeki Mehmet Hacim Kamoy Parkı'nda kurulacak alanda özel günü kutlayacak.

-

Terliği En Uzağa Atan Kazanacak

-

Annelerle özdeşleşmiş kavramlar olan yufka açma ve yumak yapma gibi olaylar da bu özel günde etkinlik kapsamında yer alacak farklı yarışmaların genel konu başlıklarını oluşturuyor. Etkinlik de çocuklar da unutulmadı ve sek sek ile ip atlama gibi özel detaylar da programa eklendi.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Seyrantepe'de yükselen Skyland İstanbul projesinde yılbaşına özel kampanyaya başladı...

20 Aralık 2016


Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Yapı, Boğaziçi Evleri projesinden yazlık sahibi olmak isteyenlere yılbaşına özel 7 farklı ödem

19 Aralık 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.