Uşak Kentsel Dönüşüm Projesi Son Durum

21 Mart 2016
PAYLAŞ
Uşak Kentsel Dönüşüm Projesi Son Durum

Uşak Toki kentsel dönüşüm projesinde çalışmalar son hızıyla devam ediyor. Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, "Projede 2016 yılı yaz mevsiminde hep birlikte çay içeceğiz." dedi...

Uşak Belediyesi ve TOKİ ortaklığında yaşama geçirilen kentsel dönüşüm projesinde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. 450 milyon TL yatırım bedeline sahip olan Uşak Toki kentsel dönüşüm projesi sanayiden ticari ve konuta dönüşüm anlamında Türkiye'de bir ilk olma özelliğini taşıyor.

430 bin metrekare alan üzerinde yaşama geçirilen Uşak kentsel dönüşüm projesinde bin 51 adet konut, 921 adet dükkan, 750 kişilik cami, 24 derslikli ilköğretim okulu ve sağlık ocağından meydana geliyor.

Uşak Kentsel Dönüşüm Projesi Son Durum

UŞAK'TAKİ KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİNİN SON HALİ (ERTUNÇ ÖZTÜRK/UŞAK-İHA)

Uşak'taki eski Tabakhane bölgesinde iki etap halinde hayata geçirilen Toki Uşak kentsel dönüşüm projesinde inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Projenin 2016 yılının yaz ayları itibariyle tamamlanması hedefleniyor.

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan "Projemizin son bulmasıyla değişimi hep beraber yaşayacağız. Marka bir şehir için atılacak bu önemli adım kentleşmenin de farklılaşmasına ve olumlu yönde seyir etmesine vesile olacak. Projemiz ilimizin değerini yükseltecek. Projede 2016 yılı yaz mevsiminde hep birlikte çay içeceğiz." şeklinde konuştu.


"Uşak Kentsel Dönüşüm Projesi Son Durum" haberine ait yorum yok

Yorum Yap