Varyap

Varyap HAKKINDA

Varyap, 1975 yılında, gayrimenkul geliştirme, inşaat ve müteahhitlik şirketi olarak kurulmuştur. Varyap, bugün altyapı ve üstyapı inşaatlarında büyük projelere imza atmaktadır. Hayata kazandırdığı tüm projelerin öncelikli çıkış noktasında sürdürülebilirlik, farklılık ve öncülük bulunmaktadır. Gayrimenkul geliştirme işlerinin yanı sıra taahhüt projelerinde de çok önemli deneyime sahip olan Varyap, Trabzon Belediye Hizmet Binası, İstanbul Çağlayan’da Avrupa’nın en büyük Adalet Sarayı, İstanbul Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena, Ankara Danıştay Başkanlığı gibi ülke için oldukça önemli yapıların projelerinde yer almaktadır. Varyap, yenilikçi vizyonuyla, Uphill Court Ataşehir, Uphill Court Bahçeşehir, Emlak Konut GYO ortaklığıyla gerçekleştirdiği, Türkiye’nin LEED kayıtlı ilk lüks yeşil konut projesi Varyap Meridian ile sektöre farklı bir bakış açısı kazandırmıştır. İstanbul’un en hızlı gelişen bölgelerinden biri olan Pendik’te inşa ettiği VARYAP Plaza Pendik ile bölgenin iş yaşamına yeni bir soluk getirmiştir. Emlak Konut GYO A.Ş. ve Varyap-Gap İnşaat Ortak Girişimi’nin geliştirdiği Metropol İstanbul, Doğu Ataşehir’de dünyanın en büyük karma projelerinden birisi olarak yükselmeye devam ediyor. Ülkemizin önemli turizm merkezlerinden biri olan Bodrum’da, Yalıkavak’ın koyu Tilkicik’te Türkiye’nin önde gelen mimarlık ofisi ile çağdaş sanatı iç ve dış mimari ile birleştiren Dünyaca ünlü bir sanat danışmanının görev alacağı 60 adet özel rezidans, özel plaj ve işletmeciliğini Dünya çapında bir markanın yapacağı 5 yıldızlı bir otel projesine imza atmıştır.
Firma Adı
:
Varyap
Telefon
:
0 252 385 41 61
E-posta
:
info@varyap.com
Adres
:
Merkez Mah. Tilkicik Cad. Tilkicik koyu Yalıkavak/Bodrum

Varyap Projeleri


Muğla, Bodrum

Varyap

390.000 - 390.000 EUR

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Ataşehir

Varyap

441.000 - 1.728.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Pendik

Varyap

-

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Ataşehir

Varyap

408.000 - 2.200.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Varyap Projelerini Haritada Keşfedin


Varyap HABERLERİ


Varyap yurt içinde ve yurt dışında yeni projelere imza atacak

İstanbul'da hayata geçirdikleri projelerin satışlarının ve inşaatlarının bittiğini söyleyen Varlıbaş, İstanbul, İzmir ve Bodrum'da yatırımlarını sürdüreceklerini ve Atina’da da yeni projelere imza atacaklarını belirtti.

28 August 2017


Varyap Yalıkavak projesinde Hyatt Centric ile çalışacak

Varyap, Yalıkavak’taki projesinin otel bölümü için Hyatt Centric ile anlaştı.

18 August 2017


Varyap, İstanbul'da 750 konutluk yeni bir proje başlatıyor

Metropol İstanbul projesi ile tanınan Varyap, İstanbul'da 750 konutluk yeni bir projenin hazırlığına girişti...

22 June 2017


Varyap Plaza'daki Son Ofisler ile Dükkanlar Satışa Çıkıyor

Varyap Plaza'da yer alan 61 adet ofis ve dükkan ile Varyap Plaza'nın karşısındaki 1 adet arsa açık arttırmayla satışa çıkıyor...

15 December 2016


Varyap Yalıkavak Projesi Görücüye Çıktı

Tilkicik Koyu'nda yükselen Varyap Yalıkavak fiyatları 390 bin eurodan başlıyor. Yüzde 30 peşinatla vade farksız taksit imkanı sunulan Varyap Yalıkavak projesinde yüzde 300 prim öngörülüyor...

30 September 2016


Varyap Yalıkavak Projesi Lansman Öncesi Satışta

Varyap Bodrum projesi bayram boyunca Varyap dostlarına ve Bodrum severlere öncelikli olarak görücüye çıkarılacak...

09 September 2016


Varyap Elements Projesi Ağustos 2015’te Teslim!

Muğla Bodrum'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

10 April 2015


Varyap Meridian 1500 Konuttan Meydana Geliyor

İstanbul Adalar'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

18 February 2015


Varyap Plaza Projesinde Ofislerin Yüzde 90’ını Satıldı

İstanbul Tuzla'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

04 July 2014


Meridian For Business Ofisleri Satışta

Meridian for Business ofisleri 26 Mayıs'ta açık artırma usulüyle satılacak.   Batı Ataşehir'de inşa edilen Varyap Meridian'in en üst katındaki özel

01 April 2014