Varyap Yalıkavak Projesi Görücüye Çıktı

Tilkicik Koyu'nda yükselen Varyap Yalıkavak fiyatları 390 bin eurodan başlıyor. Yüzde 30 peşinatla vade farksız taksit imkanı sunulan Varyap Yalıkavak projesinde yüzde 300 prim öngörülüyor...

30 Eylül 2016
Varyap Yalıkavak Projesi Görücüye Çıktı Tilkicik Koyu'nda yükselen Varyap Yalıkavak fiyatları 390 bin eurodan başlıyor. Yüzde 30 peşinatla vade farksız taksit imkanı sunulan Varyap Yalıkavak projesinde yüzde 300 prim öngörülüyor...

Bodrum Yalıkavak'ın deniziyle ön plana çıkan Tilkicik Koyu'nda hayata geçirilen Varyap Yalıkavak görücüye çıktı. 150 milyon değerindeki Varyap Yalıkavak projesi rezidans ve 5 yıldızlı otelden meydana geliyor.

22 bin metrekare arsa üzerinde 30 bin metrekare inşaat alanına sahip olan Varyap Yalıkavak projesinde otel yaklaşık 110 odalı olarak dizayn edildi.

60 adet rezidansın yer aldığı Varyap Yalıkavak projesinde rezidansların büyüklükleri 70 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor. 10 Design ve Loft Mimarlık imzası ile tasarlanan Varyap Yalıkavak projesinin kendisine özel plajı da bulunuyor.

390 BİN EURO'DAN
Varyap Yalıkavak fiyatları 390 bin euro ile 1 milyon 200 bin euro arasında değişiyor. Projede metrekare birim fiyatı 5 bin euro olarak belirlendi.

5 FARKLI ÖDEME SEÇENEĞİ
5 farklı ödeme seçeneğinin sunulduğu Varyap Yalıkavak projesinde yüzde 30 peşinat verildiğinde kalan tutar 30 ay vade farksız ödenebiliyor. Ayrıca projeden banka kredisi ile ev sahibi olmak da mümkün.

2018'DE TESLİM
Teslimlerin 2018 yılının yaz aylarında yapılması planlanan Varyap Yalıkavak projesinde concierge servisi, housekeeping hizmeti, açık yüzme havuzu, güneşlenme terası, projeye özel plaj ve iskele, restoran, fitness, wellness gibi imkanlar yer alıyor.

YÜZDE 15'İ SATILDI
Projenin tanıtım toplantısında konuşan Varyap CEO'su Mehmet Erdinç Varlıbaş, Kurban Bayramı'nda Bodrum'da projenin ön lansmanını yaptıklarını ve yoğun ilgi gördüklerini söyledi. Varlıbaş, "Henüz satış ofisimiz bile tam açılmamıştı. Bayramın ilk günü yoğun ilgi gördük. Projenin yüzde 15'i bu süreçte satıldı. 60 konutun 12 tanesinin satışını ön lansman döneminde tamamladık" dedi.

YÜZDE 300 PRİM
Bodrum'un İstanbul, İzmir ve Ankara'nın arka bahçesi olduğunu söyleyen Varlıbaş, "Bodrum'un geleceğine güveniyoruz. Bölgedeki fiyatlara göre metrekare fiyatımızı düşük çıktık. 5 bin euro olan fiyatımız önümüzdeki yıl Mart Nisan aylarında 9-10 bin euroya çıkacak. Şu an bölgedeki fiyatlar bu seviyede zaten. Bu projede yüzde 300 prim öngörüyoruz" diye konuştu.

BODRUM'A 2 YENİ PROJE
Bodrum'a inandıklarını ve bu yüzden bölgede yeni yatırımlarının olacaklarını söyleyen Varlıbaş, "Turizm açısından biraz yavaş geçse de Bodrum'un 2017 yılında eski haline döneceğine inanıyoruz. Bodrum Bitez ve Tuzla'da 2 yeni projemiz daha var. Hazırlık içindeyiz. İki proje için yaklaşık 100-150 milyon euro yatırım yapacağız" dedi.

DÜNYACA ÜNLÜ OTEL MARKALARINDAN YOĞUN İLGİ
Projedeki otel hakkında da bilgi veren Varlıbaş, "Dünyaca ünlü otel markaları projemizde yer almak istedi. Yoğun ilgi görünce biz de biraz seçici davranmaya karar verdik. Görüşmelerimiz devam ediyor. Anlaşmada son safhadayız. Kasım Aralık ayı gibi markayı sizlere açıklayacağız" dedi.

METROPOL'ÜN AÇILIŞINA Jennifer Lopez GELİYOR
İstanbul Ataşehir'de devam eden Metropol İstanbul projesi içinde bilgi veren Varlıbaş, "Projenin son yılındayız. Önümüzdeki yıl açılışını yapacağız. Projemizden daire alan Jennifer Lopez açılışa da gelecek" şeklinde konuştu.

Haber: Maide KARADAĞ
HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.