Vogue Business Center'da Teslimler Aralık 2016'da

Banka kredisi ile vadelendirme imkanı sunulan Vogue Business Center projesinde fiyatları metrekare bazında 6 bin 200 TL'den başlıyor...

09 Mayıs 2016
Vogue Business Center'da Teslimler Aralık 2016'da Banka kredisi ile vadelendirme imkanı sunulan Vogue Business Center projesinde fiyatları metrekare bazında 6 bin 200 TL'den başlıyor...

Ayse Yapı tarafından hayata geçirilen Vogue Business Center projesi İstanbul Anadolu yakasında Ataşehir'de yaşama geçiriliyor. A pluS Ofis projesi olarak tasarlanan Vogue Business Center projesi 23 katlı tek blok halinde yükseliyor.

Metro, otobüs durakları, Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet Köprüleri yolu üzerinde yer alan Vogue Business Center projesi toplam 105 adet ofisten meydana geliyor. Projede ofis katları 386 metrekare olarak belirlendi.

Her katta 5 adet ofisin yer aldığı Vogue Business Center projesinde ofislerin alanları 69, 75, 76, 79 ve 85 metrekare olarak tasarlandı. 11. kattan itibaren Adalar manzarasına hakim olan projede teslimlerin Aralık 2016'da yapılması planlanıyor.

Vogue Business Center fiyatları metrekare bazında 6 bin 200 TL'den başlıyor. Banka kredisi ile vadelendirme imkanı sunulan Vogue Business Center projesinde tam bir ofis katı alındığında yüzde 5 indirim uygulanıyor.

KDV'nin firma tarafından karşılandığı Vogue Business Center projesinde en küçük ofis için 2, tam ofis katı için 10 araçlık otopark yeri veriliyor. Projede kafe, restoran, güvenlik gibi imkanlar yer alıyor.
HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Country Plus Corridor'da Hemen Teslim!

Country Plus Corridor'da Hemen Teslim!

Bir FRH Yapı - ORN Yapı ortaklığı projesi olarak hayata geçen Country Plus Corridor, İzmir Menemen'd

28 Nisan 2017


Mindoza'da Hemen Teslim Villalar!

Mindoza'da Hemen Teslim Villalar!

Bir Proses Mimarlık projesi olarak hayata geçen Mindoza, Muğla Bodrum'da yükseliyor. Projede konutla

28 Nisan 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Bilgili Holding
  • Dumankaya inşaat
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Ağaoğlu inşaat
  • Sur Yapı
  • Polat inşaat
  • Mandarins Gayrimenkul İnşaat