Yalova Yolu’nda 300 Milyon TL’lik Kentsel Dönüşüm

Bursa Osmangazi'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

23 Ekim 2015
Yalova Yolu’nda 300 Milyon TL’lik Kentsel Dönüşüm

Bursa Büyükşehir Belediyesi 300 milyon TL yatırımla Yalova Yolu'nda kentsel dönüşüme başlıyor...

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa’nın en büyük dönüşümünün Yalova Yolu’nda yaşanacağını açıkladı. Başkan Altepe Yalova Yolu’nun 300 milyon TL’lik kentsel dönüşüm hamlesiyle modern bir görünüme kavuşacağını söyledi.

Açıklamalarına devam eden Altepe, Beşyol Kavşağı ile Kent Meydanı arasında kalan 20 bin metrekarelik alanda 40 milyon TL’lik kamulaştırma yaptıklarını söyledi. Altepe, “Son tapu da elimize geçmek üzere. İnşallah çok kısa zaman sonra Bursa’nın en büyük, Türkiye’nin sayılı kentsel dönüşümlerinden birine tanık olacağız” dedi.

Altepe, Yalova Yolu kentsel dönüşüm projenin ihalesinin tamamlandığını, sözleşmenin birkaç güne kadar imzalanacağının müjdesini verdi. yaklaşık 300 milyon TL’lik yatırımla İstanbul Yolu olarak da bilinen Yalova Yolu büyük bir değişim yaşayacak. Proje için Beşyol Kavşağı’ndan Kent Meydanı’na kadar olan alanda yaklaşık 70 binada 40 milyon TL’lik kamulaştırma yapıldı. Projede yıkım çalışmaları yakında başlayacak.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


1 yorum

Melek

22 Mar 2016, 03:27

Bursa yesilova mahhallesine olan proje nedir?


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.