Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir Kapılarını Açtı

05 Kasım 2015
PAYLAŞ
Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir Kapılarını Açtı

Bu yıl 21.si düzenlenen Yapı Fuarı - Turkeybuild İzmir, Fuar İzmir-Gaziemir'de kapılarını açtı...

YEM Fuarcılık tarafından düzenlenen Yapı Fuarı - Turkeybuild İzmir, 5 Kasım Perşembe günü yeni fuar alanı Fuar İzmir - Gaziemir’de açıldı. Bu yıl 21’incisi düzenlenen Yapı Fuarı - Turkeybuild İzmir, 350’yi aşkın katılımcı firma ile Ege ve Akdeniz bölgelerinin yapı sektörü temsilcilerini bir araya getiriyor. Fuar 8 Kasım Pazar gününe kadar devam edecek.

ITE Turkey ve YEM Fuarcılık Genel Müdürü Burcu Başer, "YEM Fuarcılık olarak düzenlediğimiz fuarların arasında Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul’dan sonra ikinci büyük fuar olan Yapı Fuarı - Turkeybuild İzmir sektörün bölgedeki yatırımları ve potansiyel iş hacmi açısından büyük önem taşıyor. 21 yıldır başarıyla sürdürdüğümüz ve her geçen yıl büyüyen, gelişen fuar bu yıl da bölge yapı profesyonellerini bir araya getirerek yeni iş, işbirlikleri ve satın almalar fırsat yaratacak." dedi.

Yapı Fuarı - Turkeybuild İzmir'e katılmak isteyenler için şehrin üç farklı noktasından ücretsiz servisler kalkıyor. 9 Eylül Kapısı (Basmane) Kültürpark, İnşaat Çarşısı Önü, Optimum Outlet (ESBAŞ Metro Durağı) noktalarından fuar alanına karşılıklı sefer yapan olan ücretsiz servis saatleri için www.yapifuari.com.tr adresinden detaylı bilgi alınabilir.

İHA


"Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir Kapılarını Açtı" haberine ait yorum yok

Yorum Yap