Batek, Yapı Kredi Koray’ın Ankara Çankaya Projesine Kiracı Oldu!

13 Ekim 2015
PAYLAŞ
Batek, Yapı Kredi Koray’ın Ankara Çankaya Projesine Kiracı Oldu!

Yapı Kredi Koray GYO’nun Ankara Çankaya Ticaret Merkezi projesinde A ve B blokta yer alan toplam 579 metrekare alan Batek’ e kiralandı…

Yapı Kredi Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Ankara Çankaya’da yer alan ticaret merkezi projesinde A ve B blokların zemin ve 1.katını kapsayan toplam 579 metrekarelik alan Baket Gıda’ya kiralandı.

Yapı Kredi Koray GYO tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan yazılı açıklamaya göre; “Bugün alınan Yönetim Kurulu Kararı ile Ankara Çankaya Projesi Ticari Merkezi A-B Blok'da yer alan ve ekspertiz aylık kira değeri KDV Hariç 7.831,48 USD olan 4 numaralı bağımsız bölümün, zemin ve 1. katlarını kapsayan 579 m 'lik kiralanabilir alanının; 5 yıl süre ile ve USD bazında asgari kira bedeline her yıl %3 artış uygulama suretiyle, ilk yıl için aylık KDV Hariç 6.525,56 USD'nin 2,8 sabit kur ile karşılığı olan 18.272 TL asgari brüt kira bedeli veya kiracının aylık net satışlarının %5'inden Şirketimize düşen payından yüksek olanı ile Batek Gıda İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi'ne kiraya verilmesine karar verilmiştir. Kamuoyunun bilgisine sunulur.”


"Batek, Yapı Kredi Koray’ın Ankara Çankaya Projesine Kiracı Oldu!" haberine ait yorum yok

Yorum Yap