Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri

27 Nisan 2015
PAYLAŞ
Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri

Ev dekorasyonunun en önemli bölümlerinden biri olan yatak odaları için dekorasyon fikirleri...

Yatak odalarınızı farklı ve şık alanlara dönüştürmek istiyorsanız, sizin için hazırladığımız dekorasyon fikirleri çok hoşunuza gidecek...

Yatağınızı ön plana çıkarmak için yatak başındaki duvarı desenli bir duvar kağıdı ile kaplayabilirsiniz. İç açıcı ve huzur verici etki için gök mavi tonlarını tercih edebilirsiniz. Gök mavi yatak başı ve baş ucu sehpası ile ferah bir oda hazırlayın. Aksesuarlarda sarı rengi kullanarak hoş bir uyum yakalayabilirsiniz.

yatak-odasi-dekorasyon-fikirleri-1

Odanızın şekline uygunsa gardrobunuzu kapının yanına gelen duvara yerleştirmenizi öneririz. Bu sayede odanın en büyük eşyası olan gardrobunuz odaya girdiğinizde görüş açınızda olmayacağından odanız daha ferah ve geniş görünecektir. Özellikle sürgülü dolaplar hem daha az yer kaplaması hem de kullanışlılığıyla tercih edilebilir.

yatak-odasi-dekorasyon-fikirleri-2

Yatak odanıza farklı ve modern bir hava katmak için mesaj içerikli sözlerin yer aldığı aksesuarlara yer verebilirsiniz. Sevgilinize veya eşinize sevginizi gösteren yazılı bir tablo veya motivasyon dolu sözlerin bulunduğu dekoratif yastıklar ortama güzellik katabilir.

yatak-odasi-dekorasyon-fikirleri-3

Yeterli yeriniz varsa, odanızda dinlenip keyifle kitabınızı okuyacağınız bir berjere yer verebilirsiniz.

yatak-odasi-dekorasyon-fikirleri-4

Odanızda takım mobilyalar kullanma devrine son. Bütün mobilyaları aynı model seçmek yerine birbirine uyumlu farklı parçaları bir arada kullanarak şık bir yatak odası hazırlayabilirsiniz.

yatak-odasi-dekorasyon-fikirleri-5

Yatağınızın ucunda tabureye yer verebilirsiniz. Ayak ucuna koyacağınız iki tabureyi hem sehpa olarak hem de dinlenme amaçlı kullanabilirsiniz.


"Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri" haberine ait yorum yok

Yorum Yap