Yatak Odası Dekorasyon Önerileri

08 Nisan 2015
PAYLAŞ
Yatak Odası Dekorasyon Önerileri

Yatak odalarını farklı ve şık alanlara dönüştürmek isteyenler için yatak odası dekorasyon önerileri...

Yatağınızı ön plana çıkarmak için yatak başındaki duvarı desenli bir duvar kağıdı ile kaplayabilirsiniz. İç açıcı ve huzur verici etki için gök mavi tonlarını tercih edebilirsiniz. Gök mavi yatak başı ve baş ucu sehpası ile ferah bir oda hazırlayın. Aksesuarlarda sarı rengi kullanarak hoş bir uyum yakalayabilirsiniz.

yatak-odasi-dekorasyon-onerileri-1

Yatak Odası Dekorasyon Önerileri #1

Odanızın şekline uygunsa gardırobunuzu kapının yanına gelen duvara yerleştirmenizi öneririz. Bu sayede odanın en büyük eşyası olan gardırobunuz odaya girdiğinizde görüş açınızda olmayacağından odanız daha ferah ve geniş görünecektir. Özellikle sürgülü dolaplar hem daha az yer kaplaması hem de kullanışlılığıyla tercih edilebilir.

yatak-odasi-dekorasyon-onerileri-2

Yatak Odası Dekorasyon Önerileri #2

Yatak odanıza farklı ve modern bir hava katmak için mesaj içerikli sözlerin yer aldığı aksesuarlara yer verebilirsiniz. Sevgilinize veya eşinize sevginizi gösteren yazılı bir tablo veya motivasyon dolu sözlerin bulunduğu dekoratif yastıklar ortama güzellik katabilir.

yatak-odasi-dekorasyon-onerileri-3

Yatak Odası Dekorasyon Önerileri #3

Yeterli yeriniz varsa, odanızda dinlenip keyifle kitabınızı okuyacağınız bir berjere yer verebilirsiniz.

yatak-odasi-dekorasyon-onerileri-4

Yatak Odası Dekorasyon Önerileri #4

Odanızda takım mobilyalar kullanma devrine son. Bütün mobilyaları aynı model seçmek yerine birbirine uyumlu farklı parçaları bir arada kullanarak şık bir yatak odası hazırlayabilirsiniz.

yatak-odasi-dekorasyon-onerileri-5

Yatak Odası Dekorasyon Önerileri #5

Yatağınızın ucunda tabureye yer verebilirsiniz. Ayak ucuna koyacağınız iki tabureyi hem sehpa olarak hem de dinlenme amaçlı kullanabilirsiniz.


"Yatak Odası Dekorasyon Önerileri" haberine ait yorum yok

Yorum Yap