Yeni Havalimanı'na Toplu Taşımayla Ulaşım Başlıyor

İstanbulda inşa edilen Yeni Havalimanı'na ilk toplu ulaşım denemesi gerçekleştirildi...

05 Temmuz 2017
Yeni Havalimanı'na Toplu Taşımayla Ulaşım Başlıyor İstanbulda inşa edilen Yeni Havalimanı'na ilk toplu ulaşım denemesi gerçekleştirildi...

Etaplarının hepsi tamamlandığında dünyanın en büyük havalimanı olması beklenen İstanbul Yeni Havalimanı'na ulaşımın sağlanabilmesi için çalışmalar devam ediyor. Raylı sistemlerin yanı sıra İETT otobüsleri ile de ulaşımın sağlanması için uğraşılan yeni havalimanına giden ilk seferler gerçekleştiriliyor.

İLK SEFER BUGÜN
48F numaralı İETT hattı ile havalimanı ve Okmeydanı arasındaki ulaşımı sağlayacak ilk sefer bugün yapılacak. İki gün deneme seferi yapacak olan hat, 07:15 – 20:15 saatleri arasında havalimanına ulaşımı sağlayacak. Hattın güzergahı Üçüncü Havaalanı'ndan başlayarak Ağaçlı Kavşağı, Kemer Yolu, Hasdal ve Okmeydanı şeklinde planlanacak.

4 BİNE YAKIN ÇEKİM NOKTASIYLA İNTERNET HİZMETİ
Dijital altyapısı sayesinde yolcularına internet hizmeti vermeyi planlayan İstanbul Yeni Havalimanı'nda 4 bine yakın çekim noktası bulunacak. 50 bin ziyaretçi kapasitesine sahip olacak şekilde tasarlanan havalimanındaki internet hızı 2.6 gbps olacak.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.