Yeni Mamak Kentsel Dönüşüm 6. Etap Kura Tarihi

Ankara Mamak'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

26 Kasım 2015
Yeni Mamak Kentsel Dönüşüm 6. Etap Kura Tarihi

Yeni Mamak Kentsel Dönüşüm 6. Etap kura çekilişi 27 Kasım Cuma günü saat 14:00'te Necmettin Erbakan Kongre Salonu’nda gerçekleşecek...

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Yeni MAmak Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi kapsamında konut teslimleri devam ediyor. 7 milyon metrekarelik alanıyla dünyanın en büyük kentsel dönüşüm projesi olma özelliği taşıyan proje 14 mahalleyi içine alacak 11 farklı etap şeklinde yürütülüyor.

Yeni Mamak Kentsel Dönüşüm 6. Etap kura çekilişi 27 Kasım Cuma günü saat 14:00'te noter huzurunda gerçekleştirilecek. Necmettin Erbakan Kongre Salonu’nda yapılacak olan çekiliş sonrasında daireler hak sahiplerine teslim edilecek. Yeni Mamak Kentsel Dönüşüm 6. Etap'ta 254 adet konut 100 metrekare, 126 adet konut ise 120 metrekare olmak üzere toplam 380 adet konuttan meydana geliyor.

Yeni Mamak Kentsel Dönüşüm Projesi hakkında açıklamada bulunan yetkililer "1. Etap kapsamında 2 bin 160 adet konutun kurası çekilerek teslim edildi. 6. Etapta kurası çekilecek 380 konut ile birlikte tapulu, tapu tahsisli ve arsa tesisli konut sözleşmesi imzalayan 2 bin 540 adet konut daha teslim edilmiş olacak. Ayrıca proje kapsamında belgesiz tesis sözleşmesi imzalayanlar için TOKİ ortaklığında Mamak Kusunlar Bölgesinde 1374 adet ucuz konut üretimi gerçekleştirildi. Bu konutlarında 1062 adedi sahiplerine teslim edildi. Böylece proje kapsamında son teslim edileceklerle birlikte toplamda 3 bin 602 adet konutun kurası çekilmiş olacak." dedi.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Avcılar'da Kat Yasağı Sona Eriyor!

Avcılar'da Kat Yasağı Sona Eriyor!

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Kadir Topbaş, Avcılar'da kentsel dönüşümü engelleyen 4 ka

06 Nisan 2017


Yeni Mamak Kentsel Dönüşüm 1. ve 5. Etap Çekilişi 6 Nisan'da!

Yeni Mamak Kentsel Dönüşüm 1. ve 5. Etap Çekilişi 6 Nisan'da!

Yeni Mamak Kentsel Dönüşüm 1. ve 5. Etap kura çekilişi 6 Nisan Perşembe günü noter huzurunda gerçekl

05 Nisan 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Bilgili Holding
  • Dumankaya inşaat
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Ağaoğlu inşaat
  • Sur Yapı
  • Polat inşaat
  • Mandarins Gayrimenkul İnşaat