Yeni Mamak Kentsel Dönüşüm Projesi Zemin Kat Başvuruları Başladı

Ankara Mamak'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

16 Şubat 2016
Yeni Mamak Kentsel Dönüşüm Projesi Zemin Kat Başvuruları Başladı

Yeni Mamak Kentsel Dönüşüm Projesinde zemin katlarda yer alan konutlar için başvuru süreci başladı...

Ankara Büyükşehir Belediyesi, TOKİ ve Mamak Belediyesi işbirliğiyle hayata geçirilen Yeni Mamak Kentsel Dönüşü projesi 7 milyon metrekare alan üzerinde 14 mahalleyi kapsıyor. 11 etaptan meydana gelen Yeni Mamak Kentsel Dönüşüm Projesinde inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Dünyanın en büyük kentsel dönüşüm projesi olma özelliğini taşıyan Yeni Mamak Kentsel Dönüşüm projesinde zemin katlar için başvurular toplanmaya başladı. Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin yaptığı açıklamaya göre 15 Şubat 2016 tarihinden 15 Mart 2016 tarihi mesai bitimine kadar Daire Başkanlığı'na verilen dilekçeler değerlendirilerek kuraya dahil edilecek.

Proje kapsamında 1. ve 6. etapta üretilen zemin katlarda Ankara Büyükşehir Belediyesine kalan 100 metrekare ve 120 metrekarelik konutlar için kura ile etap farkı ve sözleşme tarihi gözetmeksizin 11 etabın tamamından talep toplanıyor. 80 metrekarelik konut sözleşmesi imzalamış hak sahiplerinin dilekçeleri kuraya dahil edilmeyecek.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


1 yorum

ramazan öcal

21 Feb 2016, 06:47

5 yıl önce yapmış olduğum sözleşme şartlarına göre oturmakta olduğum gecekondum başımıza yıkılmak üzere 5 yıldır bakımı yapılmayan gecekonduma artık onarım yapma imkanımda,terkedip gitme imkanımızda yok şu andaki mağduriyetim anlatılacak gibi değil mahallindede tesbitlerin yapılarak kura çekilişlerinde sözleşme tarihlerinin öncelik alınması ile haksızlığın önüne geçilmiş olacağı kanaatindeyim.saygılarımla


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat