Yılın Son Kampanyası Astro Beylikdüzü Projesinden!

24 Aralık 2014
PAYLAŞ
Yılın Son Kampanyası Astro Beylikdüzü Projesinden!

İstanbul Beylikdüzü'nde Batı Yapı tarafından hayata geçirilen Astro Beylikdüzü projesinde yılın son kampanyası için son tarih 5 Ocak...

Batı Yapı tarafından Beylikdüzü’nde inşa edilen Astro Beylikdüzü, mimarisi ve inşaat kalitesi ile yatırımcının dikkatini çeken konut projelerinden biri olmayı başardı. Satışa çıktığından bu yana yüksek prim değerine ulaşan Astro Beylikdüzü projesi, yılın son kampanyası için tarih verdi.

SON GÜN 5 OCAK

Batı Yapı’nın düzenlemiş olduğu ve yılın son kampanyası olan; firmanın kendi bünyesinde geliştirdiği 40 ay vade 0 faiz ödeme sistemi için son gün 5 Ocak 2015 olarak belirlendi.

KİRA GARANTİSİ

Astro Beylikdüzü projesi, karlı bir yatırıma ulaşma yolunda alıcılarına destek sağlamak amacıyla kesin kira garantisi ile kısa sürede kar etme fırsatı da sunuyor.

Astro Beylikdüzü PROJESİ

[caption id="attachment_41565" align="aligncenter" width="808"]Astro Beylikdüzü Projesi" alt="Astro Beylikdüzü Projesi" src="http://www.yeniemlak.com/wp-content/uploads/2014/12/astro-beylikduzu-projesi-detay.jpg" width="808" height="342" /> Astro Beylikdüzü Projesi[/caption]

ASTRO BEYLİKDÜZÜ PROJESİ DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ


"Yılın Son Kampanyası Astro Beylikdüzü Projesinden!" haberine ait yorum yok

Yorum Yap