Yüzde 1 Peşinatlı Konut Projeleri

İstanbul Adalar'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

22 Nisan 2015
Yüzde 1 Peşinatlı Konut Projeleri

Markalı konut projelerinden ev sahibi olmak isteyip de peşinat sıkıntısı çekenler için yüzde 1 peşinatla ev sahibi yapan en iyi 4 konut projesi...

Lüks konut projelerinden ev almaya karar verdiniz ama elinizde yeterli nakitiniz yoksa ev sahibi olma hayalinizi ertelemeyin. Markalı konut projesi üreticileri, peşinat sıkıntısı çekenlere yönelik yüzde 1 peşinatlı kampanyalar düzenliyor.

İşte yüzde 1 peşinatla ev sahibi olabileceğiniz en iyi 4 konut projesi:

Essenora

Essenora" href="https://www.yeniemlak.com/konut-projeleri/Essenora" target="_blank"><a href=Essenora" src="https://www.yeniemlak.com/wp-content/uploads/2015/02/Essenora.jpg" width="808" height="342" />

Essenora projesi Gaziosmanpaşa'da 6 kule ve 5 teraslı bloktan meydana geliyor. 60 milyon lira yatırım bedeliyle yükselen Essenora'da dairelerin fiyatları 271 bin liradan başlıyor. Kampanya kapsamında yüzde 1 peşinatla konut sahibi olunabilen Essenora projesinde peşinatın kalan yüzde 24’ü ise şirket bünyesinde 20 ay 0 faizle taksitlendiriliyor. Kalan konut bedeli ise banka kredisi ile ödeniyor.

Essenora" href="https://www.yeniemlak.com/konut-projeleri/Essenora" target="_blank">Essenora PROJESİ DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

SİYAH KALEM KÖY

siyahkalem-koy

Siyahkalem Mühendislik İnşaat güvencesiyle Sarıyer'de yükselen Köy projesi, yatay mimarisiyle dikkat çekiyor. Lansmana özel fiyat avantajları devam eden projeden, yüzde 1 KDV ve yüzde 1 peşinatla konut sahibi olmak mümkün.

Konforlu yaşam alanlarına yer verilen projede, 2 tenis kortu, 4 basketbol sahası, 3 açık havuz, yüzme havuzunun yanı sıra otopark alanları, 7/24 güvenlik sistemi, restoranlar kafeteryalar bulunuyor.

SİYAH KALEM KÖY PROJESİ DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

Batışehir LOCA

batisehir

Ege Yapı Group'un Bağcılar'da hayata geçirdiği Batışehir'de, kampanyalı satışlar devam ediyor. Batışehir Loca projesinde yüzde 1 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Yüzde 1 peşinat sonrası yüzde 34’lük kısım 1 yıl sonra ödeniyor kalan tutar ise banka kredisi ile ödeniyor. Ya da yüzde 1 peşinat veriliyor peşinatın kalan yüzde 24’ü ara ödeme şeklinde ödeniyor kalan tutar ise banka kredisi ile ödeniyor.

BATIŞEHİR PROJESİ DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

Manzara Adalar

Manzara Adalar" href="https://www.yeniemlak.com/konut-projeleri/manzara-adalar" target="_blank">manzara-adalar

İş GYO’nun İstanbul Kartal’da üçü konut, ikisi ofis üniteleri olmak üzere toplam beş blok ve butik bir alışveriş merkezinden oluşan Manzara Adalar projesinde daire fiyatları 267 bin 700 liradan başlıyor. Yüzde 1 peşinatla konut sahibi olunabilen Manzara Adalar projesinde peşin ve banka kredili ödemelerde yüzde 8 indirim yapılıyor.

Manzara Adalar" href="https://www.yeniemlak.com/konut-projeleri/manzara-adalar" target="_blank">Manzara Adalar PROJESİ DETAYLARI İÇİN TIKLAYINHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Seyrantepe'de yükselen Skyland İstanbul projesinde yılbaşına özel kampanyaya başladı...

20 Aralık 2016


Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Yapı, Boğaziçi Evleri projesinden yazlık sahibi olmak isteyenlere yılbaşına özel 7 farklı ödem

19 Aralık 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.