• Kampanyalar
  • 14 Şubat Sevgililer Günü Konut Projesi Kampanyaları

14 Şubat Sevgililer Günü Konut Projesi Kampanyaları

Konut üreticileri, Sevgililer Günü kapsamında birbirinden avantajlı kampanyalar düzenliyor. İşte inşaat firmalarının Sevgililer Günü kampanyaları...

11 Şubat 2015
14 Şubat Sevgililer Günü Konut Projesi Kampanyaları

Konut üreticileri, Sevgililer Günü kapsamında birbirinden avantajlı kampanyalar düzenliyor. İşte inşaat firmalarının Sevgililer Günü kampanyaları...

Emlak ve gayrimenkul piyasasının hareketlenmesi amacıyla birçok kampanya düzenleyen konut üreticileri, 14 Şubat 2015 Sevgililer Gününe özel kampanya seçenekleri hazırladı.

İşte konut üreticilerinin 14 Şubat 2015 Sevgililer Günü kampanyaları :

1 – 24 GAYRİMENKUL'DEN YÜZDE 24 İNDİRİM!

24 Gayrimenkul’ün geliştirdiği son projeler İstasyon 24 ve Airport 24’de ön talep süreci Şubat ayının ikinci haftası başladı. Projelerin herhangi birisinden konut satın alanlara Sevgililer Gününe özel yüzde 24 oranında indirim fırsatı sunuluyor. 24 Gayrimenkul, 2015’in ilk yarısında, Kağıthane, Atakent ve Basın Ekspres civarında 500 milyon liralık yatırım değerine sahip beş yeni 24 markalı projenin lansmanını yapmayı hedefliyor. 2014 yılında üç tane ortaklık sözleşmesi imzalayan şirket, önümüzdeki üç yıl içerisinde en az bir milyar liralık yatırım değeri olan gayrimenkul geliştirmeyi hedefliyor.

2 – MFZ GRUP'TAN Allora Beytepe'DE YÜZDE 8 İNDİRİM

İş adamı Zeynal Durkut ve Fevzi Akbulut’un ortak olduğu MFZ Grup Ankara Çayyolu’nda lansman sürecinde olan projeleri için Sevgililer Günü kampanyası başlattı. Şubat ayı sonuna kadar sürecek olan kampanyada Allora Beytepe’den konut alanlara yüzde 8 indirim uygulanacak.

3 – DAP YAPI'DAN 100 BİN LİRAYA VARAN İNDİRİM!

İstanbul Kartal’da Dap Yapı imasıyla yükselen İstmarina projesinde Sevgililer Gününe özel 100 bin liraya varan indirimler sunuluyor. Metrekare fiyatları minimum 4.900 liradan başlayan rezidanslara için özel alım seçenekleri de sunulmakta...

4 – KALEKENT'TE YÜZDE 14 İNDİRİM!

Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S Kale ortaklığıyla Beylikdüzü’ndeinşa edilen Kale Kent projesinde teslime aylar kala Sevgililer Gününe özel yüzde 14 indirim uygulanıyor. 205 bin liradan başlayan fiyatla satışta olan daireler için sıfır vade farkı seçeneği de mevcut.

5 – HEM İNDİRİM HEM TATİL

Yeşilyurt inşaat imzasıyla Kurtköy’de inşa edilen Still İstanbul Diamond’da Sevgililer Günü vesilesiyle 5-15 Şubat tarihleri arasında yüzde 12 oranında indirim uygulanıyor. Ayrıca konut alanlar arasında yapılacak çekilişle 3 talihli çifte 4 gece 5 gün Kartalkaya kış tatili hediye ediliyor. Proje 57 ile 156 metrekare arasında değişen farklı tipteki dairelerden oluşuyor. 200 bin liradan başlayan fiyatlarla satışta olan proje başlayarak 550 bin liraya kadar yükseldiği proje, Sabiha Gökçen Havalimanı‘nın yanı sıra ViaPort Alışveriş Merkezi’ne, Pendik Marina’ya ve TEM otobanına yakınlığı ile öne çıkıyor.

6 – URANSAN'DAN İLGİNÇ KAMPANYA

Uransan’ın Ankara Urankent’teki beşinci projesi olan Queen Park’ın tanıtımı 14 Şubat Sevgililer Gününde gerçekleşecek. Güne özel çekilişle belirlenecek iki çift Sevgililer Gününü Sezen Aksu’nun ATO Congressium’da vereceği konserde kutlama imkânına kavuşacak.

7 – EGE YAPI'AN MALDİVLER TATİLİ

Ege Yapı tarafından İstanbul Kartal’da hayata geçirilen Pega Kartal projesinde teslim imkânları kampanya seçenekleri ile destekleniyor. Projeden daire satın alanlara Maldivler’de tatil fırsatı sunuluyor. Seçenekler arasında 60 ay vade imkânı da bulunuyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Seyrantepe'de yükselen Skyland İstanbul projesinde yılbaşına özel kampanyaya başladı...

20 Aralık 2016


Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Yapı, Boğaziçi Evleri projesinden yazlık sahibi olmak isteyenlere yılbaşına özel 7 farklı ödem

19 Aralık 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat