BIZIM MAHALLE PROJESİ

Lokasyon

İstanbul / Küçükçekmece

Bu bölgedeki diğer projeleri gör

Konut Sayısı

Konut

Konut Tipleri

Fiyat Aralığı

Proje Alanı

1000000 m2

Teslim Tarihi

2020-12-31

Proje FOTOĞRAFLARI


 • Bizim Mahalle Projesi
 • Bizim Mahalle Projesi
 • Bizim Mahalle Projesi
 • Bizim Mahalle Projesi
 • Bizim Mahalle Projesi
 • Bizim Mahalle Projesi

Proje HAKKINDA


Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul yatırım ortaklıklarından biri olan Emlak GYO, özlenen mahalle kavramını özgün bir anlayışla tasarlayarak Küçükçekmece’de Bizim Mahalle adıyla inşa edecek. Proje, 1 milyon metrekarelik bir alanda yükselecek.

Geleneksel Türk mimarisine uygun olarak dizayn edilen Bizim Mahalle projesi her yaştan insanın faydalanabileceği sosyal ve kültürel tesislerden tematik çocuk oyun alanlarına, sağlık tesislerinden kütüphaneye, eğitim tesislerinden festival alanlarına, resmî kurumlardan ata sporları merkezine, kent müzesinden el sanatları merkezine, spor tesislerine kadar olan faaliyet alanlarıyla her türlü aktivite alanına sahip canlı bir mahalle olarak hayata geçirilecek.

Lokasyonuyla da dikkat çeken proje, Küçükçekmece gölü sahilinde, yapımı devam eden İstanbul Banliyö hattına, Halkalı Metrosu ve Marmaray ulaşımına yakınlığı bir noktada inşa ediliyor.

Konut sayısı, teslim tarihi, konut büyüklüğü ve fiyatları henüz belli olmayan Bizim Mahalle projesinde, merkezi ısıtma ve ısı pay ölçer gibi özelliklerde bulunuyor. Mahalle konseptiyle hayata geçirilecek olan proje, zengin sosyal donatılarıyla da ön plana çıkıyor. Projede, sauna, fitness merkezi, kreş, okul, güvenlik sistemleri, süs havuzu, kapalı otopark ve yürüyüş parkuru bulunuyor.

Hayata geçirecekleri proje hakkında konuşan Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum: “Emlak Konut olarak sadece konut yapmanın ötesinde ülkemizde daha iyi koşullarda insanların hayat süreceği sosyal yaşam standartlarını arttıran daha sağlıklı, güvenli projeler geliştirmenin yanında kültürel değerlerimize sahip çıkmak hedefi ile yola çıktık. Bu kapsamda Bizim Mahalle projemiz, özümüzde olan o mahalle kültürünü, komşuluk ilişkilerini, yardımlaşma ve paylaşma duygusunu bizlere yoğun bir şekilde yaşatacak. Bu projede geçmişten gelen mirasımızı yeni nesillere taşımak için, sosyal birlik duygusunu ve özlenen mahalle yaşamını en üst seviyede sunmayı hedefliyoruz. Ölçeği kadar sunduğu yaşam ile de ayrı bir noktaya konumlandırdığımız Bizim Mahalle’de insan ve şehir odaklı yaklaşımımızın bir eseri olarak yatay mimari hâkim olacak. Geleneksel Türk mimarisine uygun olarak tasarlanan proje, mahalle mimarisine getirdiği yaklaşımla şehre değer katacak ve yapısal dokusu ile öne çıkacak” ifadelerini kullandı.PROJE NEREDE?


BİZE ULAŞIN


Firma Adı
:
Telefon
:
444 36 55
Adres
:
Halkalı Gümrük Yolu Küçükçekmece/İstanbul

FİYAT LİSTESİ


Proje ÖZELLİKLERİ


24 Saat Güvenlik

Cafe

Yeşil Alan

Sosyal Tesis

Çocuk Parkı

Fitness Salonu

Sauna

Yürüyüş Alanları

Kapalı Otopark

Satışta

İnşaat Aşamasında

PROJE İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

BÖLGEDEKİ DİĞER PROJELER


Bu ilde veya bu projenin yakınlardaki diğer projeler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK PROJELER


BÖLGE / PROJE İLE İLGİLİ HABERLER


Keleş Center Airport projesi Küçükçekmece'de yükseliyor

Keleş Center Airport projesi, 360 bin TL'den başlayan fiyatlarıyla E-5 aksının önemli projeleri arasında yer almaya hazırlanıyor.

25 Eylül 2017


Bulvar Atakent lansmana özel fiyatlarla satışa sunuldu

Halkalı’da inşa edilen Bulvar Atakent projesi lansmana özel fırsatlar ve metrekaresi 4 bin 300 TL’den başlayan fiyatlarıyla satışa çıkarıldı.

21 Eylül 2017


Serenity Cadde projesi Basın Ekspres'te yükselecek

Bakırcı Yapı güvencesini taşıyan Serenity Cadde projesi, Basın Ekspres bölgesine yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

14 Eylül 2017


 • Dumankaya inşaat
 • Babacan Yapı
 • Eroğlu Gayrimenkul
 • Başarır inşaat
 • Ege Yapı
 • Mesa Mesken
 • Ağaoğlu inşaat