• Kampanyalar
  • Cityscape İstanbul Fuarına Özel Konut Kampanyaları

Cityscape İstanbul Fuarına Özel Konut Kampanyaları

24 Mart'ta kapılarını açacak olan Cityscape Turkey fuarında firmalar konut alıcılarına indirim ve özel ödeme seçenekleri sunacak...

16 Mart 2016
Cityscape İstanbul Fuarına Özel Konut Kampanyaları

24 Mart'ta kapılarını açacak olan Cityscape Turkey fuarında firmalar konut alıcılarına indirim ve özel ödeme seçenekleri sunacak...

Cityscape Turkey Fuarı 24 Mart ile 26 Mart 2016 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek. Fuarda kurumsal ve uluslararası yatırımcıların yanı sıra, konut alıcıları ve bireysel yatırımcılar için de çok cazip fırsatlar sunulacak.

Cityscape Turkey, 7 bin metrekare fuar alanında 60'ın üzerinde şirketi ve onların projelerini ağırlayacak. Fuarda Ağaoğlu, DKY İnşaat, Ege Yapı, Green Valley Real Estate, Kuzu Group, Metropol Istanbul, Ofton, Piyalepaşa İstanbul, Polatyol-Eston İnşaat, Quasar istanbul, Sinpaş ve Suryapı başta olmak üzere çok sayıda firma yer alacak.

CITYSCAPE TURKEY FUARI'NA ÖZEL BAZI İNDİRİMLER

Eston Şehir Mahallem Projesinde Yüzde 15 İndirim

Polatyol tarafından Bahçeşehir’de hayata geçirilen Eston Şehir Mahallem projesinde toplam 309 konut yer alıyor. Teslimlerin Haziran 2017'de yapılması planlanan projede fuara özel tamamı peşin ödemelerde yüzde 15 indirim uygulanacak.

DKY Projelerinde Yüzde 10 Peşin Öde Gerisini Peşin Öde Kampanyası

DKY inşaat fuara DKY Kartal DKY Sahil ve DKY On Kağıthane projeleri ile katılacak. DKY İnşaat bu 3 projesinde  “Yüzde 10 peşin öde gerisini taşın öde” kampanyasını ziyaretçilerine sunacak.

Ege Yapı Projelerinde Kampanyalara Ek Yüzde 5 İndirim

Batışehir ve Pega Kartal projelerinin satışlarını sürdüren Ege Yapı fuara özel projelerdeki mevcut kampanyalara ek olarak yüzde 5 indirim uygulayacak.

Ofton Elysium Projelerinde Yüzde 13 İndirim

Elysium markasıyla projeler hayata geçiren Ofton inşaat fuara özel yüzde 13 indirim kampanyası düzenleyecek. Ofton İnşaat Elysium Soul Beyoğlu Elysium Art Şişli Elysium Elit Koşuyolu Elysium Serenity Kandilli Elysium Apartments Lale Etiler ve Elysium Apartment Ortaköy projelerinin satışlarına devam ediyor.

Sur Yapı 3 Projesinde Yüzde 20 İndirim Fırsatı

Sur Yapı fuara özel 3 projesinde kampanya başlatacak. Mirage Rezidans Marka Rezidans ve Exen İstanbul projelerinde yüzde 10 + yüzde 10 tamamı peşin” indirimi uygulanacak. Ayrıca vadeli ödemelerde de yüzde 10 indirim avantajı sunulacak.

Delta Deluxe Projesinde Yüzde 10 + Yüzde 10 İndirim

Delta İzsiz Holding tarafından Esenyurt'ta hayata geçirilen Delta Deluxe projesinde teslimler hemen gerçekleşiyor.  Stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerinde toplam bin 47 adet konuttan meydana gelen Delta Deluxe projesinde fuara özel liste fiyatı üzerinden yüzde 10 + yüzde 10 indirim uygulayacak.

Villas With Views Sapanca Yüzde 10 İndirim

Tarakçıoğlu Grup, Cityscape Turkey fuarında sergileyeceği Villas With Views Sapanca (Manzara Villaları Sapanca) projelerine gelen ziyaretçilerine yüzde 10 indirim uygulayacak.

Aris Grand Tower ve Luxury Residence Yüzde 35 Peşin  40 Ay 0 Faiz

TGP, fuara özel Aris Grand Tower projesinde ve Luxury Residence projesinde tamamı peşin ödemelerde yüzde 15’e kadar indirim avantajı sunucak. Aynı zamanda yüzde 35’i peşin kalan tutar 40 ay vade farksız taksit ve yüzde 5 indirim imkanı sağlanacak.

Siyah Kalem Köy Projesinde Özel Faiz Oranları

Emlak Konut GYO güvencesiyle Siyahkalem tarafından hayata geçirilen Siyahkalem Köy projesi Zekeriyaköy'de yer alıyor. Projede fuara özel 60 ay vade için yüzde 0,32 ve 120 ay için yüzde 0,70 oranları geçerli olacak.

PNR Yapı Grubu'nda Yüzde 5 İndirim

PNR Yapı Grubu, fuara özel Dipşar Residence , Selamiçeşme Residence , Kent Residence , Mutlu Residence projelerinde yüzde 5 indirim oranı sağlayacak.

Ataköy Residence ve Denizli Dedeman Otel'de Yüzde 5 İndirim

Alfalliance, Cityscape Turkey'e özel Ataköy Residence ve Denizli Dedeman Otel projelerinde bu fuara özel yüzde 5 iskonto yapacak.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Seyrantepe'de yükselen Skyland İstanbul projesinde yılbaşına özel kampanyaya başladı...

20 Aralık 2016


Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Yapı, Boğaziçi Evleri projesinden yazlık sahibi olmak isteyenlere yılbaşına özel 7 farklı ödem

19 Aralık 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.