DAP S Ofis’te Yüzde 30 Peşinata 30 Ay Vade Farksız Taksit!

İstanbul Kağıthane'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

30 Ekim 2014
DAP S Ofis’te Yüzde 30 Peşinata 30 Ay Vade Farksız Taksit!

DAP Yapı'nın İstanbul Kağıthane'de yükselen ofis projesi DAP S Ofis'te yüzde 30 peşinata 30 ay vade farksız taksit yapılıyor.

İstanbul'un Kağıthane bölgesinde Dap Yapı güvencesi ile 3 dönümlük arazide 180 ofis kapasitesi ile inşa edilen DAP S Ofis projesinde ofis büyüklükleri 50 ile 125 metrekare arasında değişiyor.

DAP S Ofis PROJE DETAYLARI

- DAP Yapı tarafından inşa edilen DAP S Ofis projesi 203 bağımsız bölümünden oluşuyor. Projede 184 ofis ve 19 dükkan yer alıyor.

- DAP Yapı, bu projede hizmete sunduğu bedava ofis sistemiyle bir işletmenin, ihtiyaç duyduğu lobi, asistan odası, toplantı odası, salon gibi binlerce metrekarelik alanları küçük bir katkı payı alarak ofis sahiplerinin kullanımına açıyor.

- 40 bin metrekare alanda 932 bağımsız ofis bölümünden oluşan “DAP Vadisi”nin bir parçası olan DAP S Ofis projesi Avrupa'nın en büyük adliye binası olan Çağlayan Adliyesi birkaç dakikalık yürüme mesafesinde yükseliyor.

- DAP S Ofis projesi; Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Taksim, Zincirlikuyu, Levent, Maslak gibi merkezlere 5-10 dakika uzaklıkta, yeni Metro hattı ise sadece 100 metre mesafede bulunuyor.

- Farklı mimarisiyle beğeni toplayan DAP S Ofis projesinin tamamlandığında yüzde 40 oranında prim sağlaması bekleniyor. 

YÜZDE 30 PEŞİNATA 30 AY VADE

En düşük ve en yüksek ofis fiyatlarının 380 bin lira ile 890 bin lira + (Yüzde 18 KDV) arasunda değiştiği DAP S Ofis projesinde en düşük ve en yüksek metrekare birim fiyatları ise 4 bin 500 lira ile 8 bin lira arasında değişiyor. DAP S Ofis projesinde yüzde 30 peşinatla 30 ay vade farksız taksit yapılıyor. Kiraların metrekaresi 18 ile 24 dolar arasında değişmesi beklenen projede teslim işlemleri Ekim 2016'da yapılacak.

DAP S OFİS PROJE BİLGİLERİ

DAP S Ofis Projesi İletişim Bilgileri :

Adres : Merkez Mah. Seçkin Sok. 2-4/A Çağlayan-Kağıthane/İstanbul
Telefon : 0212 294 32 42
Web : http://dapvadi.com/
E-mail : info@dapyapi.com.tr

 

DAP S Ofis Sosyal İmkanları ve Proje Özellikleri :

- Güvenlik
- Kafe
- Kameralı güvenlik
- Kapalı otopark
- Kuaför
- Market
- Restoran
- Asansör
- Hidrofor
- Jeneratör
- Lobi
- Resepsiyon
- Su Deposu
- Isı pay ölçer
- Merkezi ısıtma
- Rezidans hizmetleri
- Deprem yönetmeliğine uygun
- Yalıtım yönetmeliğine uygun
- Yapı denetimi yapılmış
- Zemin etüdü yapılmışHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.