En Yeni Konut Projeleri

Dev bir şantiyeye dönüşen İstanbul'da konut yatırımları hız kesmeden devam ediyor. İşte lansmanan özel fiyat ve ödeme seçenekleri ile en yeni konut projeleri

12 Kasım 2015
En Yeni Konut Projeleri

Dev bir şantiyeye dönüşen İstanbul'da konut yatırımları hız kesmeden devam ediyor. İşte lansmanan özel fiyat ve ödeme seçenekleri ile en yeni konut projeleri...

İnşaat firmaları yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Dev bir şantiyeye dönen İstanbul'da her geçen gün yeni bir konut projesi yükseliyor.

Farklı lokasyonlarda ve farklı konseptler de tasarlanan en yeni konut projeleri lansmana özel fiyat ve ödeme seçenekleri ile kazançlı bir yatırıma da davet ediyor.

Bu projeler arasında hemen her bütçeye hitap eden seçenekler mevcut. 140 bin TL'ye de daire var 1 milyonu aşan rakamlara da.

İşte en yeni konut projeleri ve fiyatları...

SOYAK KONFORİA

SOYAK KONFORİA'DA YÜZDE 10 PEŞİNATLA
Soyak Yapı tarafından Bahçeşehir'de inşa edilen Soyak Konforia projesi toplam 5 bin konuttan oluşuyor. En yeni konut projeleri arasında yer alan Soyak Konforia Bahçeşehir projesinde 1+1'den 4+1 dublekse kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. Soyak Konforia fiyatları ise 284 bin 500 TL'den başlıyor. Yüzde 10 peşinatla konut sahibi olunabilen Soyak Konforia projesinde farklı ödeme seçenekleri yer alıyor.

AVRUPA KONUTLARI ATAKÖY

AVRUPA KONUTLARI ATAKÖY'DE 120 AY TAKSİTLE
Avrupa Konutları Ataköy, Artaş inşaat tarafından inşa ediliyor. 60 bin metrekare alan üzerinde yükselen Avrupa Konutları Ataköy projeinde 165 rezidans daire yer alıyor. Artaş Avrupa Konutları Ataköy projeinde 1+1 ve 2+1 konut seçenekleri yer alıyor. Avrupa Konutları Ataköy fiyatları ise 655 bin TL'den başlıyor. Yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabilen Avrupa Konutları Ataköy projesinde 120 aya kadar taksit yapılıyor. Avrupa Konutları Ataköy projesinde konut teslimlerinin ise Eylül 2016'da yapılması planlanıyor.

adım istanbul

ADIM İSTANBUL'DA 464 bin TL'ye 2+1
Adım İstanbul projesi İntaya, İntes ve EYG Yapı ortaklığında Başakşehir Kayaşehir'de inşa ediliyor. Toplam 615 konuttan oluşan Adım İstanbul projesinde 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut seçenekleri yer alıyor. Adım İstanbul Kayaşehir projesinde fiyatlar ise 464 bin TL'den başlıyor. Aralık 2017'de konut teslimleri yapılması planlanan Adım İstanbul projesinde vade farksız taksitle konut sahibi olunabiliyor.

<a href=Adam Kule" width="605" height="280" />

Adam Kule'DE 239 BİN TL
Adam Kule projesi Dap Yapı tarafından Maltepe Dragos'ta eski Tekel fabrikası arazisi üzerinde inşa ediliyor. Toplam 342 konuttan oluşan Dap Yapı Adam Kule projesinde normal daire ve home ofis seçenekleri yer alıyor. Modüler sistem sayesinde istenilen tipte dairenin oluşturulabildiği Adam Kule Maltepe Dragos projesinde fiyatları ise 239 bin TL'den başlıyor. Dap Yapı Adam Kule projesinde konut teslimerinin ise 2017'nin sonunda yapılması planlanıyor.

360 KURTKÖY

360 KURTKÖY'DE 350 BİN TL'YE 2,5+1
360 Kurtköy projesi Hanesel Yapı ve Demirbaş Yapı ortaklığında Kurtköy'de inşa ediliyor. Toplam 540 konuttan oluşan 360 Kurtköy projesinde 2,5+1, 3,5+1, 4,5+1 ve 5,5+1 daire seçenekleri yer alıyor. 360 Kurtköy fiyatları ise 350 bin TL'den başlıyor. Temmuz 2018'de konut teslimleri yapılması planlanan Kurtköy 360 projesinde banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor.

BABACAN PREMİUM

Babacan Premium ESENYURT 24 KASIM'DA RESMEN SATIŞTA
Babacan Premium Esenyurt projesi de en yeni konut projeleri arasında yer alıyor. Ön talep toplama süreci devam eden Babacan Premium Esenyurt projesinde 24 Kasım'da resmi satışlar başlayacak. Toplam bin 400 konuttan oluşan Babacan Premium Esenyurt projesinde stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. Babacan Premium Esenyurt fiyatları ise 230 bin TL'den başlıyor. Babacan Premium projesinde konut teslimlerinin ise Eylül 2018'de yapılması planlanıyor.

VİRA İSTANBUL

VİRA İSTANBUL'DA METREKARESİ 3 BİN 200 TL
Gül Proje tarafından Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Vira İstanbul projesi toplam bin 156 konuttan oluşuyor. Beylikdüzü Vira İstanbul projesinde 1+1'den 4+1'e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. Vira İstanbul Gül Proje fiyatları ise metrekare bazında 3 bin 100 TL'den başlıyor. Dairelerin 220 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu Vira İstanbul Beylikdüzü projesinde 30 ay vade farksız taksitle konut sahibi olunabiliyor. Vira İstanbul projesinde daire teslimlerinin ise Aralık 2017'de yapılması planlanıyor.

eston şehir mahallem

ESTON ŞEHİR MAHALLEM'DE 478 BİN TL'YE 2+1
Eston Şehir Mahallem projesi Polat Yol tarafından Bahçeşehir'de inşa ediliyor. 3 ve 4 katlı toplam 41 bloktan meydana gelen Eston Şehir Mahallem projesinde 309 daire yer alıyor. Polat Yol Eston Şehir Mahallem projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. Eston Şehir Mahallem fiyatları ise 478 bin TL'den başlıyor. Eston Şehir Mahallem Bahçeşehir projesinde konut teslimlerinin ise Haziran 2017'de yapılması planlanıyor.

BAHÇEŞEHİR ATMACA

BAHÇEŞEHİR ATMACA'DA MİNİMUM 700 BİN TL
Bahçeşehir Göleti'nin hemen yanıbaşında konumlanan Bahçeşehir Atmaca projesi 48 bin metrekare alan üzerinde toplam 225 bağımsız birimden oluşuyor. Bahçeşehir Atmaca Evleri projesinde 2+1'den 6+2'ye kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. Atama Grup tarafından hayata geçirilen Bahçeşehir Atmaca projesinde fiyatlar ise 700 bin TL'den başlıyor. Banka kredisi ile konut sahibi olunabilen Bahçeşehir Atmaca projesinde konut teslimlerinin ise Eylül 2017'de yapılması planlanıyor.

vadi marmara

VADİ MARMARA RESİDENCE'TA 140 BİN TL
Beylikdüzü'nde yapımı devam eden Abdullah Gül Parkı'nın hemen yapı başında konumlanan Vadi Marmara Residence projesi 12 katlı tek blota toplam 102 adet konuttan oluşuyor. Beylikdüzü Vadi Marmara Residence projesinde 1+1 ve 2+1 konut seçenekleri yer alıyor. Vadi Marmara Beylikdüzü fiyatları ise 140 bin TL'den başlıyor. 24 ay sonra konut teslimleri yapılması planlanan Vadi Marmara projesi Florya İnşaat güvencesiyle inşa ediliyor.

ASMALI HAYAT

Dekar Asmalı Hayat ÖN SATIŞTA
Dekar Yapı tarafından Beylikdüzü'nde inşa edilen Asmalı Hayat projesi toplam 244 konuttan oluşuyor. Dekar Asmalı Hayat Beylikdüzü projesinde 3+1, 4+1 ve 5+1 konut seçenekleri yer alıyor. Dekar Asmalı Hayat fiyatları ise 750 bin TL'den başlıyor. Ön satış süreci devam eden Asmalı Hayat Dekar projesinde banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor. Dekar Asmalı Hayat proesinde konutların büyüklükleri 149 ile 361 metrekare arasında değişiyor.

NİDAPARK BAŞAKŞEHİR

NİDAPARK BAŞAKŞEHİR'DE 465 BİN TL
Vadi Yaka Başakşehir projesi Tahincioğlu tarafından Başakşehir'de inşa ediliyor. Toplam 361 konuttan oluşan Nidapark Başakşehir projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. Tahincioğlu Nidapark Başakşehir fiyatları 465 bin TL'den başlıyor. Banka kredisi ile konut sahibi olunabilen Nidapark Başakşehir projesinde konut teslimlerinin ise 2017 yılının sonlarına doğru yapılması planlanıyor.

VADİ YAKA

VADİ YAKA'DA 2017'DE YAŞAM BAŞLAYACAK
Vadi Yaka projesi Fuzul Grup tarafından Başakşehir'de inşa ediliyor. Başakşehir Vadi Yaka projesi oplam 361 konuttan oluşuyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçeneklerinden oluşan Vadi Yaka Başakşehir projesinde fiyatlar ise 463 bin 675 TL'den başlıyor. Fuzul Grup Vadi Yaka projesinde banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor. Vadi Yaka projesinde daire teslimlerinin ise 2017 yılının sonlarına doğru yapılması planlanıyor.

BEYAZ PARK TOPKAPI

BEYAZ PARK TOPKAPI'DA 410 BİN TL'YE 1+1
Topkapı inşaat tarafından Topkapı'da inşa edilen Beyaz Park Topkapı proesi toplam 370 daireden oluşuyor. 5 bloktan meydana gelen Beyaz Park Topkapı projesinde 1+1'den 4+1'e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. Beyaz Park Topkapı fiyatları ise 410 bin TL'den başlıyor. Banka kredisi ile konut sahibi olunabilen Beyaz Park Topkapı projesinde daire teslimlerinin Eylül 2017'de yapılması planlanıyor.

BİZİMTEPE AYDOS

BİZİMTEPE AYDOS'TA 310 BİN TL
Bizimtepe Aydos projesi Halk GYO ve Vakıf GYO ortaklığında Sancaktepe'de inşa ediliyor. Toplam bin 37 konuttan oluşan Halk GYO Vakıf GYO Sancaktepe projesi Bizimtepe Aydos projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor. Bizimtepe Aydos Sancaktepe fiyatları ise 310 bin TL'den başlıyor. Düşük peşinat ve vade farksız taksitle konut sahibi olunabilen Bizimtepe Aydos projesinde farklı ödeme seçenekleri yer alıyor.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.