İstMarina’da Kampanya Devam Ediyor

İstanbul Adalar'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

18 Mayıs 2015
İstMarina’da Kampanya Devam Ediyor

DAP Yapı'nın Emlak Konut güvencesi ile hayata geçirdiği İstmarina projesindeki kampanya devam ediyor.

'Dünyanın En İyi Projesi Ödülü'nü kazanan İstmarina projesinden Mayıs ayı boyunca özel rezidans daire satın alanlar, 4 gün 3 gecelik Fransa tatili kazanıyor.

Lüks ve konforun yanı sıra sahip olduğu ayrıcalıklarla öne çıkan İstmarina projesinde tatil kampanyası Mayıs ayında da devam ediyor. Güney Fransa’da, Côte d’Azur adıyla bilinen tatil beldesinde, Monaco, Nice ve Cannes şehirlerini kapsayan bir Fransa tatili hediye ediyor. Bu kampanya Dap Yapı tarafından İstmarina projesi kapsamında yapılıyor.

İstmarina PROJESİNE DÜNYA ÇAPINDA ÖDÜL

DAP Yapı’nın, İstanbul Kartal’da geliştirdiği İstmarina, Dünya’nın En İyi Yapı Geliştirme Projesi ödülünün ardından 2014’ün En Fazla Satış Gerçekleşen Projesi oldu. İstmarina lokasyon aısından önemli bir bölgede yer alıyor. Kartal-Maltepe hattında bulunan gayrimenkullerin değerlenmesi ve önümüzdeki 7-8 yıl içerisinde katlanarak artacağı da göz önünde bulundurulduğunda İstmarina projesinin uzun vadede yüksek prim yapması bekleniyor. İstmarina’nın önünde yer alan marina alanı devreye girdiğinde fiyatların ikiye katlanması öngörülüyor.

İstmarina, inşaat esnasında ve sonrasında düşük karbon salınımı ve yüksek enerji verimliliğine sahip yapısıyla doğayı koruması ile de dikkat çekiyor. Projenin tasarımı ve inşaat çalışmalarında LEED kriterlerine uyum sağlanarak, inşaat çalışmalarının çevreye verdiği olumsuz etkiler en aza indirilirken standart binalara göre yüksek oranlarda enerji, su ve hammadde tasarrufu sağlanıyor. Çevreye gösterdiği duyarlılık ile İstmarina ABD Yeşil Bina Konseyi tarafından LEED sertifikasına aday gösteriliyor.

istmarina-banner

Önünde mega yat marina alanı bulunan, içinden hızlı tren geçen İstmarina, yarısı açık yarısı kapalı alışveriş merkezi, otel, özel okul, özel hastane, restoranlar, park ve dini tesis alanlarıyla “Dünyanın en iyi karma yaşam projesi” olarak nitelendiriliyor.

İstmarina’da, ihtiyaca yönelik birbirinden farklı tiplerde, 1+0’dan 5+1’e 1463 üniteden oluşuyor. 34 metrekarelik en küçük rezidans’tan 720 metrekarelik 5+1’e uzanan farklı seçeneklerin yer aldığı projede tüm rezidansların adalar manzarasına sahip büyük terasları bulunuyor.

Hava ve deniz ulaşımındaki kolaylıkların yanı sıra hızlı tren hattının da yürüme mesafesinde olması projeye yatırımı değerli kılıyor. Projenin kısa vadede yüzde 100, uzun vadede yüzde 300 prim yapacağı öngörülüyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Seyrantepe'de yükselen Skyland İstanbul projesinde yılbaşına özel kampanyaya başladı...

20 Aralık 2016


Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Yapı, Boğaziçi Evleri projesinden yazlık sahibi olmak isteyenlere yılbaşına özel 7 farklı ödem

19 Aralık 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat