KETEN BEŞIKTAŞ PROJESİ

Lokasyon

İstanbul / Beşiktaş

Bu bölgedeki diğer projeleri gör

Konut Sayısı

32 Konut

Konut Tipleri

Fiyat Aralığı

Proje Alanı

780 m2 m2

Teslim Tarihi

Proje FOTOĞRAFLARI


Proje HAKKINDA


İstanbul'un Beşiktaş bölgesinde Keten İnşaat tarafından 780 metrekarelik alanda inşa edilen Keten Beşiktaş projesinde toplam 32 konut yer alıyor. 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut tipi seçeneklerinin yer aldığı projede daire büyüklükleri 65 ile 110 metrekare arasında değişiyor.


- Keten Beşiktaş projesi Yıldız Parkı'na paralel konumdaki Eski Konak Sokak üzerinde, toplam 32 daireden oluşuyor. - Ortaköy ve Çırağan Caddesi'ne sadece birkaç dakika uzaklıkta bulunan Keten Beşiktaş projesi Bahçeşehir Üniversitesi ve Yıldız Üniversite'lerine yürüme mesafesinde olması nedeniyle öğrenciler için öncelikli tercih oluşturuyor. - Üst katlarda bulunan dairelerin Boğaz manzarasına sahip olduğu Keten Beşiktaş projesi İstanbul'da yaşayan yabancılar için cazip bir oturma bölgesinde yer alması nedeniyle, kolay kiralanabilir bir yatırım aracı olma özelliği taşıyor. HAZİRAN 2015'TE TESLİM En düşük ve en yüksek konut fiyatlarının 285 bin dolar ile 845 bin dolar arasında değiştiği Keten Beşiktaş projesinde daireler banka kredisine uygun durumda. Kiraların 2 bin 500 lira ile 2 bin 700 lira arasında değişmesi beklenen projede daire teslim işlemlerine Haziran 2015 tarihi itibari ile başlanması planlanıyor. Keten Beşiktaş Sosyal İmkanları ve Proje Özellikleri : - Deniz manzarası - Kapalı otopark - Asansör - Hidrofor - Jeneratör - Su Deposu - Balkon - Isı pay ölçer - Merkezi ısıtma - Deprem yönetmeliğine uygun - Yalıtım yönetmeliğine uygun - Yapı denetimi yapılmış - Zemin etüdü yapılmış

PROJE NEREDE?


BİZE ULAŞIN


Firma Adı
:
Telefon
:
0212 219 0141
Adres
:
Yıldız Mahallesi Eski Konak Sokak No:18

FİYAT LİSTESİ


Proje ÖZELLİKLERİ


Toplu Taşıma

Yeşil Alan

Kapalı Otopark

Satışta

İnşaat Aşamasında

PROJE İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

BÖLGEDEKİ DİĞER PROJELER


Bu ilde veya bu projenin yakınlardaki diğer projeler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK PROJELER


BÖLGE / PROJE İLE İLGİLİ HABERLER


Loca Gayrettepe’ye ilgi sürüyor

Kütan Mühendislik tecrübesiyle inşa edilen ve yatırımcılar tarafından yoğun ilgi gören Loca Gayrettepe projesinin yüzde 60’ı satıldı. Projede 1+1 daireler ise son yatırımcılarını bekliyor.

14 Ağustos 2017


Aşiyan Parkı için İBB’den açıklama ‘Ağaç Kesilmeyecek’

Finüküler çalışması için kapatılan Aşiyan Parkı’nda işaretlenen ağaçlar sosyal medyada halkın tepkisine yol açtı. İBB’den ise ağaçların kesilmeyeceği yönünde açıklama yapıldı.

24 Temmuz 2017


  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat