Kiptaş 2015 İstanbul Konut Projeleri

İstanbul Tuzla'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

30 Mart 2015
Kiptaş 2015 İstanbul Konut Projeleri

İstanbul kentsel dönüşümünün önemli temsilcilerinden Kiptaş, İstanbul nitelikli konut üretmeye devam ediyor. İşte KİPTAŞ 2015 İstanbul Konut Projeleri...

Kiptaş, İstanbul kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında birçok dev konut projesi inşa etti. Bu projelerin bazılarında yaşam başlamış olsa da bazıları halen yapım aşamasında... Peki, Birçok bölgede bulunan Kiptaş 2015 İstanbul Konut Projeleri neler ? İşte Kiptaş 2015 İstanbul Konut Projeleri ...

Kiptaş'ın devam eden konut projelerinde satışlar devam ediyor. Kiptaş'ın bazı konut projelerinde ise inşaat çalışmaları sürüyor.

Kiptaş 2015 devam eden projeler :

Kiptaş Vaditepe Bahçeşehir

Kiptaş Vaditepe serilerinin en önemli aşaması olan Kiptaş Vaditepe Bahçeşehir, yatırımcılar tarafından yoğun ilgiyle karşılandı. Kiptaş'ın 2015 İstanbul konut projelerinin en gözdelerinden biri olan Kiptaş Vaditepe Bahçeşehir, lokasyon bakımından oldukça avantajlı bir konumda yükseliyor.

Kiptaş Viaport Venezia

Kiptaş ofis projelerinden biri olan Kiptaş Viaport Venezia'nın inşaat çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Venedik konspetiyle hayata geçirilen Kiptaş Viaport Venezia'da ofis satışlarına başlandı.

Kiptaş The İstanbul Residence

Kiptaş'ın The istanbul Residence projesi mimarisi, lüks detayları ve konforlu rezidans hizmetleriyle ön plana çıkıyor. İstanbul’un en merkezi bölgelerinden biri olan Veliefendi’de hayata geçirilen proje, 8 bin metrekarelik arsa üzerinde yükseliyor.

Kiptaş The İstanbul Veliefendi

Kiptaş 2015 İstanbul konut projelerinin en önemlilerinden biri olan Kiptaş The İstanbul Veliefendi, İstanbul'un en önemli ulaşım akslarından biri olan Zeyetinburnu - Merter bölgesinde inşa ediliyor.

Kiptaş Nish Adalar

Süreyyapaşa Ormanı’na komşu olan Kiptaş Nish Adalar projesinin ilk etabında oturum başladı. İkinci etabın teslimlerinin Eylül ayı sonunda başlanması bekleniyor.. 2 bin 300 konuttan meydana gelen Kiptaş Nish Adalar projesinin satışı devam ediyor.

Kiptaş Fuaye Süreyyapaşa

Anadolu yakasının en gözde konut bölgelerinden Maltepe Süreyyapaşa, son dönemde yapılan konut projeleri ve yerel yönetimlerle düzenli bir planlama eşliğinde hızla gelişiyor. Bu projelerin en yenisi ise Kiptaş Fuaye Süreyyapaşa...

-

Kiptaş 2015 İstanbul Konut Projeleri

-

Kiptaş 2015 tamamlanan konut projeleri :

Kiptaş Kayabaşı Konutları

Kiptaş, İstanbul Küçükçekmece'de inşa ettiği 1140 konutluk Kayabaşı Konutları projesinde oturum başladı.

Kiptaş Vaditepe Bahçeşehir 2. Etap

Kiptaş Vaditepe Bahçeşehir 2. EtapBahçeşehir’in en değerli arazisi üzerinde yükselen Vaditepe Bahçeşehir proje büyüklüğüyle dikkat çekiyor.

Kiptaş Esenyurt Konutları 1. Etap

Kiptaş'ın sosyal konut projeleri kapsamında ürettiği 772 konuttan oluşan Esenyurt Konutları 1. Etap Projesi, sahip olduğu inşaat kalitesine ek olarak sahip olduğu sosyal yaşam bölümleri ile modern bir oturum alanı olarak karşımıza çıkıyor. Kiptaş Esenyurt Konutları 1. Etap projesinde yaşam bir süredir devam ediyor.

Kiptaş Finanskent

Kiptaş konut projeleri koleksiyonunun en önemli parçalarından biri de Kiptaş Finanskent projesi...

Kiptaş Metrokent

Başakşehir'bulunan ve yeni yapılan metro hattına yakınlığıyla ön plana çıkan Kiptaş Metrokent projesi adından da anlaşılacağı gibi metro ve diğer ulaşım artelleri ile alıcısına büyük bir ulaşım avantajı sağlıyor.

Kiptaş İçerenköy Evleri

İstanbul'un en merkezi bölgelerinden birinde, şehrin karmaşasından uzak sakin bir yaşam vaat eden Kiptaş İçerenköy Evleri projesi farklı bir yaşam alanı deneyimi sunuyor.

Kiptaş Yeşil Vadi Konakları

Kiptaş, Boğaziçi Köprüsü’ne 5, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 7 dakika uzaklıkta konumlanan Kiptaş Yeşil Vadi Konakları, Kiptaş konut projelerinin en önemlilerinden biri olarak öne çıkıyor.

Kiptaş Maltepe Konutları 1. Etap

Maltepe bölgesinin manzarası en güzel tepesinde konumlanan Maltepe Konutları projesi, toplam 878 konuttan oluşuyor.

Kiptaş Dragos Konakları

Yaşamın başladığı Kiptaş Dragos Konakları projesi lüks ayrıntı ve özellikleriyle dikkat çekiyor.

Kiptaş Hadımköy Konutları 2. Etap

Kiptaş’ın sosyal konut projeleri kapsamında ürettiği farklı daire tiplerinde 2150 konuttan oluşan Hadımköy Konutları 2. Etap projesinde sınırlı sayıda daire için satışlar devam ediyor.

Kiptaş Hadımköy Konutları

Kiptaş'ın sosyal konut projeleri kapsamında geliştirdiği 1012 dairenin bulunduğu Hadımköy Konutları 1. Etap Projesi ile İstanbul, nitelikli yeni bir yaşam alanına daha kavuşmuş oldu. Kiptaş Hadımköy Konutları projesinde yaşam bir süredir devam ediyor.

Kiptaş Topkapı Merkez Evleri

Kiptaş Topkapı Merkez Evleri projesinde yaşam başladı. Ulaşım avantajlarıyla öne çıkan Kiptaş Topkapı Merkez Evleri projesinde daireler lüks malzemelerle donatıldı. Çağdaş mimari yaklaşımı ile insanı temel alan yerleşim anlayışı ile dikkat çeken Kiptaş Merkez Evleri projesi 803 konuttan meydana geliyor.

-

Kiptaş 2015 İstanbul Konut Projeleri

-

Kiptaş Tepecik Konutları

Kiptaş, sunduğu makul ödeme koşulları ile vatandaşın ev sahibi olma hayalini Kiptaş Tepecik Konutları ile gerçekleştirmeyi hedefliyor. Kiptaş Tepecik Konutları projesi inşaat halinden bu yana yüzde 40 oranında prim yaptı.

Kiptaş Silivri Konutları 1. Etap

Bugüne kadar binlerce aileyi ev sahibi yapan Kiptaş Silivri’de yeni bir sosyal konut projesine imza attı . Kiptaş Silivri Konutları 1. Etap başvuruları yoğun ilgiyle karşılaştı. Kiptaş Silivri Konutları 1. Etap projesinde yaşam başladı.

Kiptaş Esenyurt Konutları 5. Etap

Doğa ve Sosyal Donatı Alanları Bir Arada 1088 konutun yeraldığı Esenyurt Konutları 5. Etap projesi, kendinize ait bir konutta ailenizle birlikte güveni ve konforu bir arada yaşayabileceğiniz bir yaşam alanı sunuyor.

Kiptaş Esenyurt Konutları 2. Etap

Kiptaş’ın sosyal konut projeleri kapsamında satışını gerçekleştirdiği 672 konuttan oluşan Esenyurt Konutları 2. Etap; sahip olduğu yapı kalitesi ve sosyal donatı alanlarıyla konforlu ve huzurlu bir yaşam vaat ediyor.

Kiptaş Esenyurt Konutları 3. Etap

1320 konutun bulunduğu Esenyurt Konutları 3. Etap projesi, aileniz ile birlikte konforun ve huzurun tadını çıkaracağınız yeni bir yaşantı vaat ediyor.

Kiptaş Hadımköy Konutları 3. Etap

Planlı yapılaşması ve ulaşım kolaylığıyla İstanbul’un hızla gelişen bölgesi Hadımköy’de inşa edilecek olan Kiptaş Hadımköy Konutları 3.Etap projesi ile İstanbullu vatandaşlara yeni bir yaşam alanı kazandırmış olacak.

Kiptaş Esenyurt Konutları 4. Etap

768 dairenin yeraldığı Kiptaş Esenyurt Konutları 4. Etap Projesi ile kendinize ait bir konutta, ailenizle birlikte huzurlu ve güvenli bir yaşam sürebilirsiniz.

-

Kiptaş 2015 İstanbul Konut Projeleri

-

Diğer, Kiptaş 2015 İstanbul Konut Projeleri şöyle sıralanıyor :

- Kiptaş Maltepe Konutları 2. Etap

- Kiptaş Sefaköy Evleri

- Kiptaş Yakuplu Evleri

- Kiptaş Kağıthane Terasevler

- Kiptaş Altunizade Hilal Konakları

- Kiptaş Halkalı Çamlıkaltı Konutları

- Kiptaş Başak Konutları Kağıthane Evleri

- Kiptaş Başakşehir 5. Etap 2. Kısım

- Kiptaş Arnavutköy Konutları

- Kiptaş Başakşehir 1. Etap

- Kiptaş Başakşehir 2. Etap

- Kiptaş Başakşehir 5. Etap 1. Kısım

- Kiptaş Maltepe Altayçeşme

- Kiptaş Üsküdar Ünalan

- Kiptaş Pendik Dolayoba Taşlıbayır

- Kiptaş İçerenköy Konutları

- Kiptaş Başakşehir 4. Etap Konutları

- Kiptaş Pendik Aydos Evleri

- Kiptaş Sarıyer Zekeriyaköy Konutları

- Kiptaş Silivri Konutları 2. Etap

- Kiptaş Yalova Konutları

- Kiptaş Tuzla Konutları 4. Etap

- Kiptaş Tuzla Konutları 3. Etap

- Kiptaş İkitelli Masko Evleri

- Kiptaş Kartal Mutlu Evler

- Kiptaş Pendik Şeyhli Hilalşehir Konutları

- Kiptaş Pendik Sarmaşık Evleri

- Kiptaş Tuzla Konutları 1. Etap

- Kiptaş Tuzla Konutları 2. Etap

-

Kiptaş 2015 İstanbul Konut ProjeleriHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Kiptaş Vaditepe 4. Etap Geliyor

Kiptaş Vaditepe 4. Etap Geliyor

Kiptaş Vaditepe projesinin 4. etabı start alıyor. İşte Kiptaş Vaditepe 4. etap detayları...

09 Mayıs 2016


İsmet Yıldırım: Kentsel Dönüşüm Projelerin Çoğu Rantiye

İsmet Yıldırım: Kentsel Dönüşüm Projelerin Çoğu Rantiye

Kentsel dönüşümün mantığının değiştirilmesi gerektiğini belirten Kiptaş Genel Müdürü İsmet Yıldırım,

18 Nisan 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat