MINT E-5 PROJESİ

Lokasyon

İstanbul / Kağıthane

Bu bölgedeki diğer projeleri gör

Konut Sayısı

105 Konut

Konut Tipleri

Fiyat Aralığı

Proje Alanı

9050 m2

Teslim Tarihi

2019-12-31

Proje FOTOĞRAFLARI


 • Mint E-5 Projesi
 • Mint E-5 Projesi
 • Mint E-5 Projesi
 • Mint E-5 Projesi
 • Mint E-5 Projesi
 • Mint E-5 Projesi
 • Mint E-5 Projesi
 • Mint E-5 Projesi
 • Mint E-5 Projesi

Proje HAKKINDA


Mint ürettiği ‘Mint’ markalı konutlarına bir yenisini daha ekliyor. Mint E-5 adıyla hayata geçirilecek olan proje 12 katlı yeni nesil şehir apartmanı olarak dizayn ediliyor. Projenin inşaat alanı 9 bin 50 metrekare olarak inşa ediliyor. Mint E-5 projesi 105 adet daire ve 1 dükkândan meydana geliyor. Proje 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerinden oluşuyor. Ayrıca projedeki konutlar isteğe göre birleştirilebilen daireler de bulunuyor. Mint E-5 projesinin daire büyüklükleri, teslim tarihi, fiyatları ve ödeme koşulları henüz belli değil.

Lokasyonuyla dikkat çeken proje İstanbul'da E-5 ve TEM bağlantı yolu üzerinde konumlanıyor. Şehrin merkezinden kopmadan yeni bir yaşam alanına sahip olmak isteyenler için tasarlanan Mint E-5 projesi toplu ulaşım noktalarına doğrudan bağlanarak şehir ile direkt bağlantıyı mümkün kılıyor. Ayrıca Mint E-5, RMJM İstanbul'un MİNT için tasarladığı son proje olma özelliğini de taşıyor.  

İç mekânlar, sakinlerin tüm gereksinimlerini karşılayarak dikey ve verimli alanlar oluşturacak şekilde dizayn ediliyor. Ev sahiplerinin daha konforlu bir yaşam alanına sahip olması için doğal güneş ışığı ve doğal havalandırma, iç mekânlarda rahat bir yaşam ortamı sağlanıyor. Her birimde aynı zamanda sakinler tarafından özel olarak kullanabilecek açık alanları da bulunuyor. Cephedeki metal örgü şeklinde tasarlanan ve ikinci bir cephe görünümü veren panjurlar daire sahiplerinin mahremiyetini korurken aynı zamanda gün ışığının yönetimini de sağlıyor. 360 derece şehir manzarasına sahip olan ortak alanlar projenin en özel konumunda oturma imkânı sunuyor.

Projenin sosyal donatıları arasında fitness salonu, sinema odası, misafir odaları, aktivite odası, kameralı güvenlik, kapalı otopark ve güvenlik bulunuyor. Konforun göz önünde bulunarak tasarlandığı projede bina özellikleri arasında asansör, lobi, resepsiyon, merkezi ısıtma, ısı pay ölçer, balkon ve akıllı ev sistemleri yer alıyor.

PROJE NEREDE?


BİZE ULAŞIN


Firma Adı
:
Telefon
:
0212 288 00 00
Web sitesi
:
Adres
:
Talatpaşa Mah. Ertan Sok. Kağıthane/İstanbul

FİYAT LİSTESİ


Proje ÖZELLİKLERİ


Toplu Taşıma

24 Saat Güvenlik

Fitness Salonu

Kapalı Otopark

Satışta

İnşaat Aşamasında

PROJE İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

BÖLGEDEKİ DİĞER PROJELER


Bu ilde veya bu projenin yakınlardaki diğer projeler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK PROJELER


BÖLGE / PROJE İLE İLGİLİ HABERLER


İBB Kağıthane Çeliktepe’de 10 milyon TL’lik arsa satacak

İBB, Kağıthane Çeliktepe’de yer alan arsasını 10 milyon 144 bin TL muhammen bedelle satışa sunuyor.

06 Kasım 2017


Kordon İstanbul projesinde yeni kampanya

İstanbul Kâğıthane’de inşa edilen Kordon İstanbul projesi ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 5 peşinat ve ödemelere 2019'da başlama imkânı sunuyor.

27 Ekim 2017


Petra Blan projesi uygun fiyata İstanbul'un göbeğinde ev sahibi yapıyor

Petra Blan projesi Kağıthane Seyrantepe'de yükseliyor. İşte projedeki fiyatlar ve ödeme seçenekleri…

26 Ekim 2017